Cart

Пневматичні конвеєри

Пневматичний конвеєр високого вакууму – гарне рішення для транспортування порошкових сумішей, які складаються з більш ніж одного компонента з різною п..

Пропонуємо пневматичну конвеєрну систему, яка підходить для транспортування змішаних порошків з різною питомою вагою: високим розрідженням та низькою ..

Пневматичний конвеєр високого вакууму – гарне рішення для транспортування порошкових сумішей, які складаються з більш ніж одного компонента з різною п..

Пропонуємо пневматичну конвеєрну систему, яка підходить для транспортування змішаних порошків з різною питомою вагою: високим розрідженням та низькою ..

Пропонуємо пневматичну конвеєрну систему, яка підходить для транспортування змішаних порошків з різною питомою вагою: високим розрідженням та низькою ..

Компанія RGS Vacuum Systems виготовляє пневматичні конвеєри, які підходять для подачі порожніх капсул в систему наповнення їх порошком та заповнені ка..

Компанія RGS Vacuum Systems пропонує широкий спектр пневматичних транспортних систем, що підходять для не постійного використання з однофазним двигуно..

Трифазні всмоктувальні пристрої потужністю 7,5 кВт, придатні для транспортування пилоподібних та гранульованих матеріалів зі швидкістю до 1500 кг/год...

Трифазні всмоктувальні пристрої з потужністю від 4 кВт до 5.5 кВт підходять для транспортування порошкоподібних і гранульованих матеріалів зі швидкіст..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

У сучасному виробництві та господарській діяльності ніяк не обійтися без конвеєрного обладнання. Функціональні конвеєрні лінії використовуються там, де необхідно робити переміщення сипких, шматкових або штучних вантажів. Класифікація конвеєрів не дуже велика, якщо враховувати вектор переміщення, конвеєрне обладнання умовно можна розділити на транспортне, складальне та сортувальне.

Призначення пневматичних конвеєрів полягає у ефективному пересуванні матеріалів. Купити в Україні пневмоконвеєр можна для встановлення навіть у самому обмеженому просторі, оскільки труби можуть розміщуватись як горизонтально, так і вертикально.

Переваги установки пневматичних конвеєрів у Києві

Пневматичний транспортер зерна значно полегшує технологічний процес, а також підвищує продуктивність підприємства. Крім цього необхідно виділити такі переваги даного обладнання:

 • Економія часу, необхідного на обробку вантажу.
 • Ефективне використання площі складу.
 • Прискорення процесу комплектації та пакування вантажу.
 • Контролює процес переміщення.
 • Зниження вартості операцій.
 • Упорядкування діяльності складу тощо.
 • Транспортування попередньо змішаного матеріалу без порушення пропорційності окремих складових.
 • Транспортування зерна, цукру, інших сипких, гранул, капсул без їх відкриття, порушення цілісності або інших пошкоджень у ході переміщення.
 • Пневматичний транспортер зернових не сприяє появі пилу чи інші забруднення довкілля. Це досягається завдяки тому, що матеріал, що транспортується, знаходиться в закритому просторі протягом усього процесу пересування (від збору до вивантаження).

Принцип роботи пневматичного транспортера полягає у використанні нагнітальних та всмоктувальних компресорних механізмів. Спеціальні насоси створюють тиск, необхідний для приведення лінії в робочий стан і переміщення матеріалу по конвеєру. Сипучі подаються через замкнуту систему. Повітря проходить трубопроводом у приймальний бак, де відокремлюється за допомогою спеціальних фільтрів.

Різновиди пневматичних транспортерів

Залежно від принципу дії та системи нагнітання повітря в Україні пневматичні транспортери можна купити наступних типів:

 1. Всмоктувальні. Такі конвеєрні лінії використовуються для переміщення сипких матеріалів на невеликі відстані. Всмоктуючий механізм показує високу ефективність у процесі завантаження/вивантаження вмісту причепів, вагонів, візів і так далі.
 2. Всмоктувально-нагнітальні або змішані. За допомогою таких конвеєрних механізмів можна перевантажувати матеріали за тим же принципом, що і у пневматичних підбирачів.
 3. Нагнітальні. Такі конвеєри використовуються для переміщення зерна та інших сипких матеріалів на далекі відстані. Тиск усередині нагнітальних транспортерів може досягати 15 кПа.

Купити пневматичний конвеєр італійського виробника RGS Vacuum Systems можна у компанії ReWay. Серед широкого модельного ряду можна вибрати як стаціонарні, і пересувні установки. У першому випадку обладнання кріпиться до технологічної лінії. Щодо пересувних механізмів, такі пневматичні конвеєри мають колеса для переміщення.

Ціна пневматичних конвеєрів може бути різною. Цей фактор залежить від комплектації пристрою, виробничих можливостей та інших функцій. Крім пневматичних конвеєрів у каталозі ReWay можна вибрати професійне клінінгове обладнання, яке відрізняється високою якістю та доступною вартістю.