Підлогомийна техніка

Модель: Smart S510B

Бак для брудної води  60 л.
Бак для чистої води  50 л.
Продуктивність  1850 кв. м/год
Робоча ширина  510 мм.

Акумуляторна підлогомийна машина Bennett Smart S510b Basic рекомендується для підтримуючого прибирання в приміщеннях від 500 до 3 000 м2, у тому числі..

Модель: Clever C660BT

Бак для брудної води  70 л.
Бак для чистої води  60 л.
Продуктивність  2640 кв. м/год.
Робоча ширина  660 мм.

Bennett Clever C660BT - це автономна підлогомийна машина яка підходить для проведення вологого клінінгу приміщень з великою площею (від 750 до 4 000 м..

Модель: Ranger R660B

Бак для брудної води  85 л.
Бак для чистої води  70 л.
Продуктивність  3960 кв. м/годину
Робоча ширина  660 мм.

Bennett Ranger R660B – це підлогомийна машина з сидінням для оператора, яка підходить для проведення вологого клінінгу приміщень з великою площею..

Модель: Hussar H760B

Бак для брудної води  125 л.
Бак для чистої води  110 л.
Продуктивність  4500 кв. м/год.
Робоча ширина  760 мм.

Bennett Hussar H760B – підлогомийна машина з простим керуванням завдяки якому навіть не професійний користувач швидко і легко навчиться керувати нею. ..

Модель: Patrol P150

Бак для брудної води  165 л.
Бак для чистої води  150 л.
Продуктивність  6000 кв. м/год.
Робоча ширина  860 мм.

Bennett Patrol P150 – підлогомийна машина з простим керуванням завдяки якому навіть не професійний користувач швидко і легко навчиться керувати нею. М..

Модель: Dragoon D100B

Бак для брудної води  200 л.
Бак для чистої води  180 л.
Продуктивність  7000 кв. м/год.
Робоча ширина  1000 мм.

Bennett Dragoon D100B – підлогомийна машина з простим керуванням завдяки якому навіть не професійний користувач швидко і легко навчиться керувати нею...

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Вже багато десятиліть машини для миття підлоги стали гідною альтернативою ручному прибиранню приміщення. Користувачі давно оцінили можливості підлогомийної машини та активно використовують сучасні високотехнологічні рішення для підтримання чистоти та гігієни у приміщеннях з великою площею. Виробники пропонують великий асортимент обладнання для миття підлоги: можна підібрати техніку вагою від 30 кілограмів до кількох сотень кілограм. Вибір залежить від цільового призначення агрегату, розміру площі та планування приміщення.

Якщо всього п'ять років тому чистота в торговому приміщенні була візитною карткою доброчесності власника, сьогодні, з урахуванням пандемії, що затяглася, чистоту і дезінфекцію можна порахувати за певну перевагу. Крім відвідувачів, гігієна приміщення є запорукою здоров'я персоналу – а це вже питання безпеки бізнесу та рентабельності. Ось чому важливо правильно підібрати машину для миття підлоги під ваші індивідуальні потреби.

Різновиди та характеристики машин для миття підлог

При виборі обладнання слід переглянути особливості технічних агрегатів. Класифікуються миючі машини для підлоги за принципом живлення, системою управління та видом щіток:

  • Мережні агрегати та машини на акумуляторі. Останній варіант підходить для габаритних площ, де просто незручно простягати шнур живлення. На веб-сайті reway.com.ua підлогомийна машина доступна за найнижчою ціною. «Народний варіант» відрізняється простою експлуатацією та легким керуванням. Тому співробітнику не потрібно довго вчитися керувати та користуватися технікою. Компанія Reway пропонує лише сертифіковану техніку з гарантією якості та подальшим сервісним обслуговуванням. Тому у разі планової заміни комплектуючих (наприклад, щітки, системи очищення) покупець може звернутися за допомогою до сервісного центру та скористатися якісним обслуговуванням.
  • З ручним керуванням та місцем для оператора. При ручному керуванні машина також рухається самостійно, потрібно лише координувати керування та вчасно змінювати забруднену воду. Техніка з місцем водія більш дорога, але при цьому володіє більшою площею очищення, продуктивністю і потужністю. У той же час апарати з ручним керуванням, але з меншою площею очисної системи краще підійдуть для вузьких проходів та приміщень із складним плануванням.
  • Моделі з роликовою та дисковою щіткою. Для прибирання підлоги машина з роликовою щіткою краще пристосована до рельєфних та шорстких поверхонь. При обертанні валик захоплює сміття з міжплиткових щілин, нерівностей і проміжків, які утворюються в результаті стикування покриття. Промислова машина для підлоги мийки з дисковою щіткою доречна для рівних поверхонь і особливо актуальна в ситуаціях, коли потрібно полірування підлоги. Оптимальний ступінь натиску механізму, що чистить, дозволяє ефективно зробити прибирання на габаритних і рівних площах.

Якість роботи машини для підлоги для приміщень з високим трафіком відвідувачів залежить також від «свіжості» ворсу щіток. Професіонали рекомендують міняти основу щітки не рідше ніж через кожні 400 годин роботи.

Тонкощі вибору машини для миття підлоги

Підбираючи для свого приміщення та бізнесу машину для підлоги, купити в Україні відповідну модель не складно. При виборі слід прийняти до уваги кілька важливих параметрів:

  • Габарити території для вологого збирання.
  • Частоту очищення поверхні підлоги.
  • Тип живлення апарату (мережевий чи акумуляторний).

Купити високоякісну машину для миття підлоги для прибирання приміщень різних призначень і для очищення від будь-яких забруднень можна в спеціалізованому інтернет-магазині ReWay. Ми пропонуємо великий вибір професійної техніки для клінінгу за доступною вартістю, а також гарантуємо надійність та якість даних товарів, оскільки є офіційними дистриб'юторами представлених брендів.