Cart

Підмітальна машина (акумуляторна)

Об`єм баку (л)  2
Потужність (вт)  700

14 000 ₴

Sprintus Medusa - це підмітальна машина, яка призначена для використання у професійному прибиранні приміщень. Вона розроблена компанією Sprintus GmbH,..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Оскільки технології не стоять на місці, ручне очищення підлогових покриттів давно пішло в минуле. Сьогодні цей процес значно прискорюється, оскільки куди швидше прибрати сміття за допомогою акумуляторної підмітальної машини. Ця техніка є ефективною, оскільки може за короткий проміжок часу провести якісне очищення великої площі, а також запобігає утворенню клубів пилу.

Що стосується сфери використання, замовити в інтернет-магазині ReWay акумуляторну підмітальну машину можна не тільки для прибирання житлових приміщень, а й для клінінгу виробничих площ, торговельних центрів і медичних установ.

Переваги підмітальної техніки

Підмітальна машина, що працює від акумулятора, крім портативності має низку позитивних характеристик:

  • Екологічна чистота. Оскільки в процесі прибирання частинки пилу не потрапляють у повітря, техніка є незамінним засобом для очищення підлогових покриттів у приміщеннях, де є маленькі діти або люди з алергічними реакціями.
  • Легке переміщення. Рух агрегату практично не вимагає фізичних зусиль.
  • Якісне очищення кутів. Вимітання сміття з важкодоступних місць досягається завдяки конструкційним особливостям щіток підмітальної машини.
  • Наявність щільних фільтрів, що вловлюють навіть дрібнодисперсний пил.
  • Компактність агрегату. Оскільки габаритні розміри техніки відрізняються компактністю, зберігати машину можна навіть у невеликому приміщенні.
  • Висока якість матеріалів виготовлення. Без сумнівів сучасні клінінгові гаджети значно спрощують процес прибирання і скорочують час на його реалізацію.

Щоб купити в Києві акумуляторні підмітальні машини, розгляньте асортимент компанії РіВей. Тут можна замовити техніку високої якості за доступною ціною.