Cart

Прибиральний інвентар

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

DUO 200 - це більш ємна версія візки для очищення з нержавіючої сталі з пресом. Спереду встановлені дві ємності з нержавіючої сталі на 26 літрів. 2..

Клас GMP  C, D
Клас ISO  6

The PurMop® GO 200-F це компактна мобільна система для очищення приміщень з попередньо просоченими мопами. GO 200-F легко чистити завдяки компактним р..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

2.0 TRIO-S 240 це компактний візок для прибирання приміщень з нержавіючої сталі з пресом. Візок має три 18-літрових ємкості з нержавіючої сталі і утри..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Візок має в загальній складності 4 ємності з нержавіючої сталі на 18 літрів, 3 з яких призначені для рідин та 1 ємність призначена для мопів. 3 ємн..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

UNO 100 - це компактний візок для очищення приміщень з нержавіючої сталі з віджимом. Спереду встановлена ​​ємність з нержавіючої сталі об'ємом 26 літр..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

UNO 111 - це компактний візок для очищення з нержавіючої сталі з пресом. Він включає в себе ємність з нержавіючої сталі об'ємом 26 літрів спереду і дв..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

UNO 200 - це компактний візок для очищення приміщень з нержавіючої сталі з віджимом. Спереду встановлені дві ємності з нержавіючої сталі об'ємом 8,5 л..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Легке відро EB11200 з нержавіючої сталі підходить для віджимних візків UNO і DUO. Максимальна ємність для рідин становить 26 літрів, що робить відра п..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Легке відро EB24150 з нержавіючої сталі підходить для візків PREPARE, UNO і DUO. Максимальна ємність для рідин 8,5 л. В якості альтернативи його можна..

SaniWipe® Texturo 3535 - це високоякісна і ефективна серветка з мікрофібри для загального прибирання в гігієнічно чутливих місцях. Спеціальна структур..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurWipe® Premio 3030 складається з високоякісного трикотажного мікроволокна і був спеціально розроблений для багаторазового використання в чистих прим..

Відро для приладдя KBS6-B виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Показано з 1 по 12 із 101 (9 сторінок)

Чистота є головною умовою для багатьох підприємств. Зокрема це стосується лабораторій, медичних закладів, приміщень, де необхідно дотримуватись жорсткої гігієни. Для підтримки чистоти потрібен спеціальний інвентар. З його допомогою процес буде більш результативним та швидким. Купуючи інвентар, потрібно враховувати матеріал, комфорт застосування, надійність і практичність і що важливо - час, який займає прибирання приміщення.

Особливості застосування прибирального інвентарю

Щоб зробити приміщення будь-якої площі чистим, необхідно використати додаткові засоби. У деяких випадках потрібне спеціальне обладнання, а також застосовуються засоби для усунення пилу, патогенів, бруду та інших шкідливих відходів. Крім спеціального обладнання, регулярно застосовується інвентар, який робить прибирання простим та ефективним.

Клінінгова служба використовує прибиральний матеріал, щоб досягти таких цілей, як:

 • безпечне використання абразивних засобів для чищення;
 • усунення грибкових утворень;
 • загальна дезінфекція поверхонь та повітря;
 • висока результативність очищення важкодоступних місць;
 • більш висока швидкість прибирання;
 • простота у використанні.

У приміщеннях, де дуже важливою є гігієнічна чистота, порядок підтримується на регулярній основі. Чистити все руками – це складно та довго. Інвентар використовується, щоб полегшити роботу клінігового персоналу. З його допомогою вдається довести рівень прибирання до стандартних показників.

Види прибирального інвентарю

Повний комплект інвентарю для кожної установи вибирається індивідуально. Є стандартний набір, необхідний підтримки чистоти. У приміщеннях з підвищеним стандартом гігієни застосовуються:

 • візки для транспортування необхідних засобів та інструментів;
 • серветки (вологі та спеціальні для скла) для усунення пилу;
 • відро зі спеціальною кришкою для миючого приладдя;
 • контейнери;
 • тримачі мопів;
 • мопи (одноразові або багаторазові, стерильні або не стерильні);
 • захисні окуляри;
 • телескопічна ручка та інше.

Такий інвентар активно застосовується у медичних центрах, лікарнях, готелях, лабораторіях, у чистих приміщеннях, на харчових підприємствах. З його допомогою можна постійно підтримувати потрібний рівень чистоти.

Як вибрати вбиральний інвентар?

Купуючи необхідні інструменти для якісного прибирання, варто оцінювати масштаби та особливості роботи. Повний комплект необхідно придбати для великих об'єктів. Це значно спростить роботу клінінгової служби. Також варто враховувати матеріал, із пластику можна вибирати дрібні товари: щітки, відра та контейнери. А візки краще вибрати міцні з нержавіючої сталі, вони будуть служити довго.

Придбати якісний інвентар для прибирання можна на сайті компанії ReWay. Тут запропоновано широкий асортимент товарів, які допоможуть підтримувати чистоту на підприємстві. Компанія пропонує лише якісний товар за доступними цінами. Можна здійснювати оптові покупки, діє система знижок. В нашому онлайн-каталозі можна знайти все необхідне для вологого, щоденного та професійного прибирання.