Cart

Миючий пилосос (екстрактор)

ТОП продажів
Акція
В наявності
Миючий пилосос (екстрактор)  Sprintus SE 7 Миючий пилосос (екстрактор)  Sprintus SE 7
Sale
Потужність (вт)  1100
25 000 ₴ 27 500 ₴

Екстрактор призначений для чищення килимових покриттів та м'яких меблів в офісах, клініках, кінотеатрах, побутовому господарстві, а також автомобільно..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Коли йдеться про чищення килима, що може бути легше, ніж просто пропилососити ворсисту поверхню. Але, коли йдеться не просто про усунення пилу або твердого сміття, а про якісне очищення підлогового покриття, ні в кого не виникає сумнівів, що вологе прибирання за допомогою екстракторів мийних пилососів - це те, що потрібно. У процесі сухого прибирання, навіть з використанням потужної клінінгової техніки, видаляється не весь пил. Що стосується вологого прибирання за допомогою екстрактора, в цьому випадку разом з водою видаляється не тільки дрібнодисперсний пил, але також рідкий бруд і навіть залишки пролитої рідини.

Як вибрати пилосос екстрактор?

Екстрактори пилососи - це клінінгова техніка, миючий пилосос. Різниця полягає в габаритних розмірах, потужності, і додаткової комплектації. Також екстрактор професійний мийний пилосос має певні відмінні характеристики.

Баки для мийного розчину і відпрацьованої рідини.

Залежно від об'ємів резервуарів екстрактори для миття підлог, прибирання килимів, м'яких меблів можна умовно розділити на три типи. Полегшена техніка має баки від 5 до 10 літрів. Такий тихий мийний пилосос вирізняється невеликими габаритами і є придатним для прибирання одного, максимум двох, приміщень, а також м'яких меблів і килимового покриття.

Другий тип екстракторів мийних пилососів - пристрої, укомплектовані баками від двадцяти до сорока літрів. Такі агрегати вирізняються компактністю та функціональністю. Невеликі габарити дають змогу перевозити техніку в багажнику легкового авто, а місткість резервуарів дає змогу прибирати кілька приміщень. Саме екстрактори середньої місткості користуються високим попитом у мобільних бригад, обсяг робіт яких може бути найрізноманітнішим.

Третій тип - великі ємності, місткістю від сорока до вісімдесяти літрів. У більшості випадків агрегати мають потужні помпи, а також оснащені двома вакуумними моторами. Така клінінгова техніка є незамінною, в тому разі, якщо йдеться про необхідність виконання великих обсягів робіт. Однак, вирішивши купити екстракторний пилосос, варто розуміти, що таке обладнання має значні габарити і не завжди може бути доставлено до місця чистки.

Оснащеність екстрактора насадками

Для підвищення ефективність екстрактора багато виробників оснащують техніку двома щітками, що обертаються і працюють в різному напрямку, очищаючи ворс відразу з двох сторін. Така техніка є більш ефективною, що дає можливість значно скоротити час прибирання і підвищити його ефективність. Подібним функціоналом обладнані великі екстрактори для прибирання великих приміщень, наприклад, аеропортів.

Щоб купити в Києві за доступною ціною екстрактор для чищення меблів, розгляньте асортимент інтернет-магазину ReWay. Тут можна замовити клінінгову техніку високої якості, яка дуже швидко впорається із завданнями будь-якої складності, без якої не обійтися під час прибирання ресторанів, готелів, фітнес-центрів та інших комерційних підприємств.