Cart

Пилососи для відкачування води та пожежної служби

Об`єм баку (л)  50
Потужність (вт)  2200

50 400 ₴

Якщо вам необхідно відкачати воду після повені або прориву водопроводу, помити плоский дах, санувати ставок/басейн або провести інші очищення, з цим в..

Об`єм баку (л)  45
Потужність (вт)  1300

75 200 ₴

Sprintus HEROS – це професійний помповий пилосос, який спеціально розроблений для використання пожежною службою. Пилосос може виконувати такі функції:..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Фахівці будь-якої клінінгової компанії, що поважає себе, у своєму арсеналі мають не тільки стандартну техніку для прибирання приміщень, а й спеціалізовані професійні девайси вузького призначення, як-от пилососи для збору води на вулиці, розраховані на значні потужностні навантаження. Таке обладнання є незамінним не тільки для використання пожежними службами, а й на автомийках і на інших площах, де спостерігається велике скупчення рідини, де звичайна техніка просто згорить через високі навантаження.

Особливості та сфера використання пилососів для води

Промислові пилососи для збору води є обладнанням спеціального призначення, які стануть відмінним рішенням для виконання таких завдань:

  • Прибирання виробничих приміщень з підвищеною вологістю.
  • Очищення басейнів, колодязів та інших водойм.
  • Осушення площ, де розміщені котельні та теплові системи.
  • Осушення дахів будівель, де накопичується велика кількість рідини.
  • Очищення приміщень, які постраждали внаслідок повені.
  • Усунення наслідків після усунення вогню.
  • Прибирання будівельних об'єктів, промислових майданчиків, садових ділянок і заміських комплексів.

Крім високої потужності, пилососи, що всмоктують воду, оснащені різними насадками, що допомагають зробити процес збору рідини максимально простим і ефективним.

Принцип роботи пилососів для всмоктування води ґрунтується на тому, що рідина викачується за допомогою спеціальної потужної помпи. Значна ефективність використання обладнання спостерігається завдяки тому, що вода відразу після відкачування скидається за допомогою відвідного шланга зі зворотного боку техніки. Таким чином, обладнання залишається сухим, а рідина потрапляє в спеціально призначений відсік.

Переваги пилососів для збору рідини від компанії РіВей

Професійне клінінгове обладнання, головною функцією якого є всмоктування води, використовується для швидкого та ефективного усунення великої кількості рідини. Завдяки широкому асортименту виробничої техніки, представленої на сайті компанії ReWay в Україні, надається можливість вибору найбільш підходящого пилососа, як для автомийки, так і для великого виробничого майданчика.

Що стосується особливостей пропонованої техніки, купити промисловий пилосос для збору рідини варто тому, що всі пропоновані моделі виготовлені з високоякісних матеріалів, які вирізняються міцністю і довговічністю. Також варто звернути увагу на місткість накопичувального бака. При накопиченні води, рідина потрапляє виключно в призначений відсік, виключаючи можливість проливання і намокання інших частин обладнання. Вибираючи техніку на сайті ReWay, ви віддаєте перевагу високій якості, доступній ціні та довговічності професійного обладнання.