Cart

Захисні рукавички

Латексні рукавички duoSHIELD™ призначені для загального використання в лабораторії та для догляду за пацієнтами. Вони спеціально розроблені для захист..

Стерильні рукавиці з латексу для чистих приміщень.Ключові переваги рукавичок SHIELDskin XTREME™:Рукавички з натурального латексу без пудри та силікону..

Лінія рукавичок SHIELDskin XTREME™ для чистих приміщень пропонує широкий спектр рішень для контролю забруднень. Ключові переваги рукавичок SHIELDsk..

Упаковка захисних рукавичок ecoSHIELD™, являє собою більш екологічно чутливе рішення завдяки:Виготовленю з переробленого картону (використання перероб..

Нітрилові рукавички SMARTLine™ спеціально розроблені, щоб задовольнити очікування користувачів, коли мова заходить про загальний ризик безпеки на робо..

Нітрилові рукавички duoSHIELD™ призначені для загального використання в лабораторії та для догляду за пацієнтами. Вони спеціально розроблені для захис..

SHIELDskin CHEM™ - це багатошарові рукавички, що забезпечують захист від хімікатів у лабораторії. Вони відповідають вимогам стандарту EN 16523-1: 2015..

Рукавички SHIELDskin™ забезпечують найвищий рівень комфорту та захисту. Нітрилові рукавички SHIELDskin™ були спеціально розроблені для лабораторного в..

Лінія рукавичок SHIELDskin XTREME™ для чистих приміщень пропонує широкий спектр рішень для контролю забруднень. Ключові переваги рукавичок SHIELDsk..

Рукавички SHIELDskin XTREME™ Sterile ORANGE NITRILE™ 300 DI на 100% не містять латексу і є рішенням для тих, хто прагне усунути або мінімізувати ризик..

Лінія рукавичок SHIELDskin XTREME™ для чистих приміщень пропонує широкий спектр рішень для контролю забруднень. Ключові переваги рукавичок SHIELDsk..

Лінія рукавичок SHIELDskin XTREME™ для чистих приміщень пропонує широкий спектр рішень для контролю забруднень. Ключові переваги рукавичок SHIELDsk..

Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)

Захисні лабораторні рукавички є одним із основних елементів одягу професіоналів, які працюють у чистих приміщеннях. Контакт із хімічними речовинами, мікроорганізмами, спиртами або антисептиками можуть нашкодити звичайним рукавичкам, але спеціальні рукавички з нітрилу або латексу розроблені для захисту під час роботи в лабораторіях.

Shield Scientific - найкращі захисні рукавички для чистих приміщень

Компанія Shield Scientific - це виробник засобів індивідуального захисту для лабораторій (зокрема рукавичок для чистих приміщень) зі світовим ім'ям. Фірма випускає одні з найякісніших, міцних та популярних рукавичок, адаптованих під індивідуальні умови різних типів приміщень.

На відміну від багатьох конкурентів, Shield Scientific виробляють унікальні товари відповідно до особливостей роботи з різними речовинами (хімічними або біологічними), ступенями ризику та іншими факторами.

У процесі виробництва використовуються унікальні технології та новітні рішення, які зробили рукавички для захисту від Shield Scientific настільки популярними.

Відмінності та переваги захисних рукавичок для лабораторій

Кожен співробітник лабораторій, медспеціалісти або ті, хто працюють у будь-яких видах чистих приміщень, знають про необхідність мати спеціальний захисний одяг. І одними з найважливіших елементів є захисні лабораторні рукавички. Вони дуже відрізняються від звичайних одноразових рукавичок, особливо якщо йдеться про товари компанії Shield Scientific.

Серед головних відмінностей варто відзначити:

 • Відмінно поєднують комфорт роботи з різними речовинами і одночасно вони приємно відчуваються на шкірі. Співробітник отримає зручність для маніпуляцій під час роботи.
 • При виробництві не використовувалися алергени чи будь-які засоби, які можуть спричинити алергічну реакцію у користувача.
 • Рукавички створювалися спеціально для роботи з різними хімічними або біологічними речовинами, тому немає жодного ризику, що самі рукавички пошкодять зразки.
 • Вироби проходять кілька етапів тестувань, включаючи перевірку на проникнення хімічних речовин, біологічний ризик та потрапляння вірусів усередину. Крім того, рукавички пройшли випробування відповідно до EN 1149-1-2-3&5 (перевірка від електростатичного впливу на захисний одяг).
 • Усі типи рукавичок мають сертифікати відповідності та якості від ЄС.
 • В залежності від серії, рукавички Shield Scientific можуть бути стерильними або нестерильними, мати додатковий рівень захисту, пудру всередині чи ні.

Лабораторні нітрилові рукавички відрізняються тим, що стійкі до різних видів кислот, лугу, олій. Підходять тим, хто має алергію на латекс. Вони не ковзають на руці та повністю безпечні для речовин, з якими потрібно працювати в лабораторії. Але головна перевага нітрилових рукавичок – дуже висока стійкість та міцність.

Латексні лабораторні рукавички легко надягають і комфортно відчуваються на руці. Найчастіше вони мають додатковий захист від різних типів хімічних речовин, що відрізняються високим рівнем герметичності. Завдяки міцності та надійності, такі рукавички забезпечують захист від перехресного забруднення, попадання речовин на шкіру.

Які бувають рукавички для чистих приміщень?

За призначенням поділяють рукавички для чистих приміщень, лабораторні рукавички, медичні рукавички для огляду та захисні рукавички для співробітників наукових центрів та дослідницьких підприємств. Кожен із цих видів відрізняється рівнем міцності, надійності, матеріалом.

Варто відзначити, що виробники Shield Scientific випускають серії рукавичок у різному забарвленні, і часто вони мають свої особливості:

 • світло-фіолетові та зелені використовуються для ситуацій із загальним ризиком у лабораторіях;
 • сині – більш безпечні для подвійного ризику (впливи речовин, які можуть порушити цілісність матеріалу);
 • оранжеві рукавички для біологічної небезпеки;
 • червоні рукавички використовуються для захисту від хімічної небезпеки;
 • білі, жовті або насичено-оранжеві зі знаками DI, DI+, DI++ та STERILE - для захисту речовин, з якими потрібно працювати, від забруднень та попадання небезпечних речовин на шкіру.

Кожен із цих типів товарів має відмінності у факторі стерильності, матеріалі, товщині чи інших якостях. Тому перед покупкою потрібно уважно вивчити особливості кожного виду рукавичок, розуміти призначення та можливі ризики під час роботи, після чого вже вибрати довжину рукава та розмір рукавички. Допомогти з пошуком ідеального рішення вам можуть спеціалісти компанії ReWay. Наші професійні менеджери мають не тільки великий досвід роботи з товарами для чистих приміщень та лабораторій, але й надають консультацію щодо вибору кращого товару.

Всі захисні рукавички в каталозі інтернет-магазину "Рівей" відрізняються якістю та безпекою, мають сертифікати відповідності від виробника. Купити рукавички захисні лабораторні у нашому інтернет-магазині – це вибрати надійний захист за оптимальною ціною.