Cart

Ранцеві пилососи

ТОП продажів
В наявності
Ранцевий пилосос Sprintus BoostiX (від мережі) Ранцевий пилосос Sprintus BoostiX (від мережі)
Об`єм баку (л)  6
Потужність (вт)  890

18 000 ₴

Sprintus BoostiX - це ранцевий пилосос з високою потужністю всмоктування, який призначений для прибирання великих площ від пилу та бруду. Пилосос д..

ТОП продажів
Ранцевий пилосос Sprintus BoostiX 36V Ранцевий пилосос Sprintus BoostiX 36V
Об`єм баку (л)  6
Потужність (вт)  300

44 000 ₴

Sprintus BoostiX - це високоякісний та потужний ранцевий пилосос, який забезпечує комфортне та ефективне прибирання будь-яких приміщень. Пилосос дост..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Сучасний клінінг - процес, який не вимагає великої витрати часу і сил. Насамперед, це досягається завдяки стрімкому розвитку технологій і наявності в розпорядженні оператора великої кількості інноваційної прибиральної техніки.

Ранцеві промислові пилососи для прибирання пилу є технікою, яка відносно недавно з'явилася на ринку України. Цей тип клінінгового обладнання є незамінним за необхідності реалізації прибирального процесу в приміщеннях, де немає можливості підключення громіздких стаціонарних пристроїв. Таким чином, ранцевий акумуляторний пилосос стане вірним помічником для прибирання ліфтів, концертних залів, житлових і виробничих приміщень.

Назва ранцевих пилососів походить від зовнішнього вигляду обладнання. Оскільки конструкція схожа з наплічним рюкзаком, техніка зручно розміщується на спині оператора, залишаючи руки вільними для виконання прибиральних операцій, не доставляючи дискомфорту в процесі очищення приміщення.

Що необхідно враховувати при виборі ранцевого пилососа?

Вирішивши замовити в Києві промисловий ранцевий пилосос, варто звернути увагу на такі критерії:

  • Потужність обладнання. Цей параметр повинен відповідати вимогам оператора, виходячи з розмірів приміщення і типу підлогового покриття, яке необхідно очистити.
  • Живлення агрегату. Купити пилосос ранцевий в Україні можна з живленням від мережі або акумулятора.
  • Наявність насадок. Професійні ранцеві пилососи можуть комплектуватися різними наконечниками, які дають можливість видалити забруднення з важкодоступних місць, що робить процес клінінгу більш ефективним.

Чому перевага клінерів віддається саме ранцевим пилососам?

Крім портативності та ергономічності клінінгова техніка ранцевого типу має низку ключових переваг:

  • Ефективність і підвищена маневреність. Розташувавши пилосос за спиною, процес прибирання можна реалізовувати на багато швидше й ефективніше.
  • Універсальність. За допомогою ранцевого обладнання можна прибирати навіть ті приміщення, де немає можливості підключити техніку до мережі. Таким чином, ранцеве обладнання підходить для прибирання гаражів, садових ділянок, ферм, кінотеатрів, ангарів та інших промислових приміщень і територій, а також громадського транспорту.
  • Ефективне прибирання важкодоступних місць. Оскільки використання ранцевого пилососа може проводитися там, де звичайна прибиральна техніка не може використовуватися, процес прибирання можна запросто реалізувати в приміщеннях, заставлених численними предметами.

Де можна купити якісний ранцевий пилосос?

ReWay - компанія, де увазі покупців представлений широкий асортимент клінінгової техніки. Тут кожен покупець може вибрати саме те обладнання, яке є найбільш підходящим для прибирання тих чи інших приміщень.

Що стосується вартості пропонованої техніки, ціна ранцевих пилососів, перш за все, залежить від таких показників, як потужність і габарити техніки, наявність або відсутність додаткових насадок, матеріал виготовлення корпусу і так далі. Крім того, ціна залежить від ємності акумуляторів та їхньої кількості, потужності зарядного пристрою.

Вибираючи прибиральне обладнання, представлене на сайті компанії РіВей, ви зможете купити ранцевий пилосос, який стане незамінним помічником у процесі прибирання будинку, офісу, саду або виробничого приміщення. Вся представлена на сайті клінінгова техніка вирізняється високою якістю і тривалим терміном експлуатації.