Про компанію

Устаткування провідних європейських виробників для професійного клінінгу від квадратного метра до промислових масштабів.

Спеціалізуємося на постачанні промислових пилососів, пневматичних конвеєрів і прибирального інвентарю для фармацевтичної, хімічної, харчової, металургійної, мікроелектроніки, оптики та інших галузей промисловості.

ReWay – офіційний дистриб'ютор європейських компаній RGS Vacuum Systems (Італія) і Hydroflex Group (Німеччина). Це бренди з міжнародним ім'ям, які постачають обладнання для світових промислових гігантів.

RGS Vacuum Systems виробляє інноваційні рішення для підвищення ефективності та забезпечення безпеки виробництва, це промислові пилососи, пневматичні конвеєри будь-яких конфігурацій, а також централізовані вакуумні системи.

Hydroflex Group – провідний виробник спеціалізованих рішень в області гігієни для чистих приміщень з Німеччини, модульні збиральні візки, мопи, серветки і аксесуари.

Ці компанії першими впроваджують інновації в галузі, тестують обладнання для безпечної роботи і регулярно оновлюють асортимент.

Наші переваги - робота безпосередньо з європейськими виробниками, комплексні рішення ваших завдань і гнучкі умови для постійних клєнтів.

Наша місія - зробити європейські системи доступними для підприємств по всій Україні і легкими в експлуатації завдяки професійному сервісного супроводу.

Галузі, з якими ми працюємо

Харчова
промисловість
Фармацевтичні
компанії
Металообробка
 
Тютюнові
фабрики
Будівельні
компанії
І інші сектори