Cart

Про компанію

Компанія ReWay була заснована у 2020 році. І для створення компанії було обрано найкращий час ever (ви розумієте, про що ми: covid, економічна криза, війна, блекаут), але труднощі нас не лякають! Зараз ми пропонуємо на ринку України найкращий вибір товарів для клінінгу.

Свою роботу компанія розпочала з продажу прибирального обладнання для чистих приміщень, лабораторій та виробництв від німецької компанії Hydroflex. Але ми швидко розширилися ще до кількох напрямків:

  • промислових пилососів та пневматичних конвеєрів італійського виробника RGS Vacuum Systems;
  • підлогомийних машин, професійних пилососів від виробника Sprintus;
  • захисних рукавичок від голландської компанії SHIELD Scientific.

За 2 роки роботи було доставлено десятки великих замовлень для понад 50 клієнтів, лідерів ринку в Україні. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором європейських компаній, промислових гігантів, тому техніку можна замовити за оптимальною вартістю без націнок та з гарантією якості.

Вибираючи співпрацю з компанією ReWay, ви отримуєте:

  1. Надійність – працюємо з найкращими світовими постачальниками, а доставка товару виконується у максимально короткі терміни.
  2. Гнучкість – пропонуємо клієнтам найвигідніші для них рішення, маємо індивідуальний підхід до кожного та допомагаємо з підбором кращого обладнання.
  3. Новаторство – впроваджуємо новітні технології та стандарти обслуговування клієнтів.

Наша місія полягає в тому, щоби зробити європейські системи від світових брендів доступними для підприємств по всій Україні.

Пишаємося співпрацею з