Cart

Для збору стружки та рідини

Повітряний потік (м³/г)  310
Об`єм баку (л)  100+60

Промисловий трифазний пилосос, компактний та універсальний, підходить для тривалої роботи. Має ті ж базові характеристики, що і модель ONE103OIL, але ..

Повітряний потік (м³/г)  310
Об`єм баку (л)  200+60

Промисловий трифазний пилосос підходить для тривалої роботи. Оснащений трифазним насосом у захисному кожусі, компактний із корисним об'ємом контейнера..

Повітряний потік (м³/г)  510
Об`єм баку (л)  100+60

Компактний та зручний однофазний промисловий пилосос, що підходить для установки навіть поруч із найменшими обробними центрами, оснащений 3 потужними ..

Повітряний потік (м³/г)  310
Об`єм баку (л)  60/230

Промисловий пилосос із контейнером для рідин (400/600 л.) та контейнером для твердих частинок (60 л.). Пилосос оснащений спеціальною системою під назв..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Після робіт на будь-яких промислових виробництвах завжди залишається багато дрібних відходів: пилу, стружки та дрібного сміття. Іноді доводиться витратити чимало часу те що, щоб якісно очистити робочу область. Промисловий пилосос для прибирання металевої стружки, деревних відходів, пилу, дрібної крихти зі скла оперативно впорається з поставленим завданням.

За допомогою пилососа для стружки легко очистити площу від дрібного сміття і позбавитися шкідливого сусідства з будь-якими відходами, які можуть потрапити в дихальні шляхи людини.

Працюють промислові пилососи для металевої стружки за такою ж технологією, як і звичайні, але моделі для збору будівельного сміття розраховані на більший обсяг роботи. Габаритні розміри і потужність двигуна дозволяють захопити значний обсяг відходів, при цьому система фільтрації сортує сміття за габаритами фракції, і відходи щільно осідають у контейнері для сміття.

Вдалий приклад промислового пилососу для прибирання металевої стружки можна знайти в інтернет-магазині reway.com.ua. У каталозі представлені однофазні та трифазні апарати виключно європейського виробництва з гарантією якості та доставкою на ваш об'єкт. Купити пилосос для збору стружки можна, зв'язавшись із консультантом компанії по телефону або через форму зворотнього зв'язку.

Принцип роботи промислової моделі пилососу

Агрегат працює за принципом класичної технології:

  1. Електродвигун приводить у дію лопаті вентилятора.
  2. За допомогою повітряного потоку всередині корпусу утворюється знижений тиск.
  3. Через шланг сміття всмоктується у корпус агрегату.
  4. Сортувальник сміття відфільтровує фрагменти з великими та дрібними фракціями, і відходи осідають у контейнері.
  5. Очищений потік повітря виходить на зовнішню сторону.

Профіль майбутніх робіт безпосередньо впливає на вибір моделі. Перед покупкою варто точно визначитися, для якого сміття потрібен агрегат та який обсяг відходів потрібно буде прибирати. Важливо знати, в яких умовах експлуатуватиметься пилосос і наскільки великі та важкі стружки потрібно буде прибрати. Бажано віддавати переваги моделям з опціями регулювання сили всмоктування та автоматичною системою очищення контейнера.

Також варто звернути увагу на супутні комплектуючі для прибирання сміття на виробництві: рукавички, окуляри та маска, якщо йдеться про дрібні пилові забруднення.

Купити промисловий пилосос для збору стружки та рідини можна у компанії ReWay. Наш інтернет магазин пропонує товари від перевірених європейських виробників. Ми гарантуємо якість та продуктивність обладнання. Наша компанія – українська фірма, яка виконує доставку по всій країні, а також ми надаємо кілька способів оплати покупки.