Однофазні

Модель: ONE21-ONE22

Повітряний потік (м³/г)  170/340
Об`єм баку (л)  25

46 000 ₴

Однофазний промисловий пилосос ONE21-ONE22 підходить для загального прибирання в промисловому середовищі та на підприємствах. Практичний, легкий у вик..

Модель: ONE32

Повітряний потік (м³/г)  340
Об`єм баку (л)  39

62 400 ₴

Відмінний варіант однофазного пилососу, який підійде для різних промислових цехів завдяки широкому асортименту аксесуарів та фільтрів таких як HEPA фі..

Модель: ONE32ECO-ONE103ECO

Повітряний потік (м³/г)  від 340 до 510
Об`єм баку (л)  від 39 до 100

54 500 ₴

Однофазний промисловий пилосос ONE32-ONE33-ONE62-ONE63-ONE102-ONE103 з 2 або 3 незалежними двигунами – ідеальне рішення для проведення загального приб..

Модель: ONE32EP-ONE62EP

Повітряний потік (м³/г)  340
Об`єм баку (л)  39/65

46 000 ₴

Однофазний промисловий пилосос ONE32EP-ONE62EP з 2 або 3 незалежними двигунами – ідеальне рішення для проведення загального прибирання в промислових с..

Модель: A21M-A22M

Повітряний потік (м³/г)  140/220
Об`єм баку (л)  25

Однофазні пилососи моделі A22M - ідеальне рішення для промислового середовища. Практичні, легкі у використанні та безшумні, дані моделі мають компактн..

Модель: A21MX1.3D-A22MX1.3D

Повітряний потік (м³/г)  140/220
Об`єм баку (л)  25

Промислові пилососи однофазні, версії ATEX, мод. A21MX1.3D-A22MX1.3D – ідеальне рішення для різноманітних промислових середовищ. Вони практичні, легкі..

Модель: A337M

Повітряний потік (м³/г)  300
Об`єм баку (л)  25

Пилосос моделі A337M є ідеальним рішенням для малих приміщень завдяки своїм невеликим розмірам та всмоктувальної потужності. Фактично, він займає всьо..

Модель: A337MX1.3D

Повітряний потік (м³/г)  300
Об`єм баку (л)  25

Пилосос моделі A337MX1.3D є ідеальним рішенням завдяки своїм невеликим розмірам і всмоктувальної потужності; фактично, він займає всього 46x100x100 (h..

Модель: A63M

Повітряний потік (м³/г)  310
Об`єм баку (л)  65

Однофазні промислові пилососи з двигуном у верхній частині підходять для промислових середовищ при непостійному застосуванні, де важливі компактні роз..

Модель: A63MX1.3GD

Повітряний потік (м³/г)  310
Об`єм баку (л)  65

Компактні однофазні промислові пилососи – ідеальне рішення для всмоктування пилу та відходів у зоні Atex 22 Пил (3D) та 2 Газ (3G), де необхідне надій..

Модель: ONE103

Повітряний потік (м³/г)  510
Об`єм баку (л)  100

Однофазний промисловий пилосос ONE103 з 2 або 3 незалежними двигунами – ідеальне рішення для проведення загального прибирання в промислових середовища..

Модель: ONE22FP

Повітряний потік (м³/г)  340
Об`єм баку (л)  20

Даний пилосос розроблений спеціально для економії простору, в результаті виходить обладнання, яке зручно використовувати навіть у вузьких просторах та..

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Якщо для прибирання будинку цілком достатньо звичайного побутового клінінгового пристрою, для очищення поверхонь на виробництві доведеться купити однофазний пилосос RGS. Така техніка призначена для якісного очищення виробничих майданчиків, сільськогосподарських та будівельних об'єктів.

Найкращі однофазні пилососи в Києві: будова промислової техніки

Однофазні промислові пилососи в Україні є найбільш підходящими агрегатами, якщо збирання приміщення проводиться з періодичними перервами. Іншими словами, техніка може безперервно працювати не більше восьми годин. Якщо використовується однофазний пилосос, робочий процес необхідно будувати з перервами для очищення фільтрів клінінгової техніки і видалення пилу в баку.

В однофазні промислові пилососи входять такі елементи:

  • Вакуумна турбіна. Промислові пристрої для збирання можуть вміщувати до трьох таких однофазних елементів. Залежно від моделі, турбіни встановлюються у верхній або задній частині пристрою.
  • Сталевий протиударний корпус. Від міцності цього елемента залежить термін служби техніки та її зовнішній вигляд.
  • Фільтруючий елемент L (до 3 мікронів), M (до 1 мікронів) класу. При необхідності, може здійснюватися додаткова установка фільтра HEPA, який забезпечує фільтрацію до 99.9%. Ціна однофазного пилососа з таким елементом, що фільтрує, буде на порядок вище, але і результат прибирання буде відповідним.
  • Всмоктуючий отвір, через який сміття та пил потрапляють усередину агрегату. Оскільки вхід знаходиться під фільтром, повністю виключається пошкодження елемента, що фільтрує, гострими кутами виробничих відходів або іншим сміттям.
  • Ємність для збирання відходів. Однофазні пилососи RGS в Україні найчастіше включають баки об'ємом від 20 л. до 100 л. При виборі виробничого прибирального обладнання важливо розуміти – чим більше бак, тим громіздкішим буде пилосос.
  • Колеса з гальмом. Пересувні елементи дають можливість не тільки легко переміщати техніку по площі, що очищається, але і швидко зупинити важкий агрегат в будь-який момент.
  • Кошик для зберігання аксесуарів. Навіть недорогі однофазні пилососи включають спеціальний простір, куди можна помістити стандартні насадки, щітки для підлоги і стін, лопатки, насадки для збору дробу, подовжувачі та інші елементи, які допомагають зробити прибирання набагато простіше і швидше.

Як вибрати і де купити однофазні промислові пилососи?

До того, як купити однофазні промислові пилососи, необхідно звернути увагу на особливості приміщення, а також мету подальшого використання техніки:

  • Сухий збір пилу та деревних відходів. Купити в Україні однофазні промислові пилососи RGS можна без водяного фільтра.
  • Якщо потрібне клінінгове обладнання для прибирання майстерні або прибудинкової території, краще розглянути не громіздкі моделі з баками ємністю до 30 л.
  • Збір великих промислових відходів, агресивних рідин, гострих уламків тощо. Такі виробничі пилососи повинні мати збільшену ємність бака, необхідну потужність та силу потоку для збирання великих та важких частинок.

Щоб придбати онлайн промислове клінінгове обладнання, розгляньте каталог компанії ReWay. Ми пропонуємо оригінальні однофазні пилососи, які мають усі необхідні сертифікати якості та можуть використовуватись за різних виробничих умов.