Cart

Однофазні пневматичні конвеєри

Компанія RGS Vacuum Systems пропонує широкий спектр пневматичних транспортних систем, що підходять для не постійного використання з однофазним двигуно..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Однофазні пневматичні конвеєри – це обладнання, яке найчастіше вибирається для використання у виробництві невеликого масштабу. Оскільки система функціонує на основі однофазного двигуна, конвеєрне обладнання повинне періодично зупинятися для очищення фільтрів, охолодження двигуна та іншого технічного обслуговування.

Так як ціна однофазних пневматичних конвеєрів у Києві відносно невисока, обладнання нерідко вибирається для збирання пшениці, кукурудзи та інших сипучих культур для домашнього використання в умовах невеликих сімейних ферм.

Застосування та ціна у Києві однофазних пневматичних конвеєрів

Однофазні стрічкові пневматичні конвеєри можуть використовуватися для транспортування, розподілу та упаковки різної сипучої продукції (пластикові гранули, медикаменти, харчова продукція, зернові культури тощо).

Приклади застосування конвеєрного обладнання:

 • Вилучення матеріалів з бункерів та мішків.
 • Просіювання. За допомогою ситової машини провадиться відділення готової продукції від відходів. Після просіювання готова продукція подається на наступний етап обробки.
 • Зважування. Подача сипучої суміші на оброблювальну машину здійснюється точно відповідно до встановленої кількості.
 • Дозування. Для цієї мети використовується спеціальний дозуючий пристрій.
 • Упаковка. Конвеєрне обладнання подає сипучі матеріали з подальшим розподілом на пакувальну стрічку.

Технічні характеристики однофазних пневматичних конвеєрів у Києві:

 1. Мінімальне споживання електроенергії за максимальної продуктивності (10-15 тонн/год).
 2. Модульна система дозволяє як розширювати обладнання, так і звужувати його до необхідних розмірів. Це говорить про те, що купити в Києві однофазні пневматичні конвеєри можна для встановлення в приміщеннях та ангарах навіть невеликих розмірів.
 3. Дальність переміщення сировини становить 6-10 метрів.

Де можна придбати однофазні пневматичні конвеєри?

Однофазні пневматичні конвеєри можна купити в компанії ReWay. Ми пропонуємо фірмове конвеєрне обладнання, яке діє за таким принципом:

 • Збір сипучого матеріалу проводиться через трубу, у якій створюється вакуум. Після цього відкривається нижній клапан і сипуча суміш переноситься в приймальний пункт.
 • Конвеєрне обладнання, що пропонується, виконує свої функції без участі оператора. Все, що потрібно зробити - завантажити сировину у спеціальний відсік.
 • Так як пневматичне транспортування є безперервним, забір матеріалу із завантажувальної станції проводиться в автоматичному режимі і передбачає оптимальне співвідношення матеріалу та повітря (щільна та розбавлена ​​фаза).
 • Можливість завантаження великої кількості матеріалу. Цей фактор необхідно враховувати під час заповнення барабанного змішувача. Чим більша місткість бункера, тим тривалішою буде робота однофазного пневматичного конвеєра.

Що стосується ціни однофазних пневматичних конвеєрів в ReWay, дізнатися про вартість обладнання можна у наших представників або в онлайн режимі. Окрім конвеєрного обладнання ми пропонуємо широкий асортимент клінінгової техніки. Наші консультанти допоможуть вибрати пристрої для прибирання на будь-який смак та гаманець.