Cart

Стиснене повітря

Повітряний потік (м³/г)  350
Об`єм баку (л)  25

Промислові пилососи на стиснутому повітрі серії “AD” підходять там, де заборонено чи відсутня електрика; працюють на стислому повітрі і немають рухоми..

Повітряний потік (м³/г)  400
Об`єм баку (л)  100

Будучи найменшою моделлю AD46 підходить для місць, де заборонена або відсутня електрика. Доступна у версіях X1-X2-X3, може використовуватися у вибухон..

Повітряний потік (м³/г)  400
Об`єм баку (л)  65

Будучи найменшою моделлю, AD46 підходить для місць, де заборонено або відсутня електрика. Доступна у версіях X1-X2-X3, може використовуватися у вибухо..

Повітряний потік (м³/г)  800
Об`єм баку (л)  100

Промисловий пилосос AD56 є найпотужнішим серед тих, що працюють на стислому повітрі завдяки подвійній системі Venturi. Доступна модель у версіях X1-X2..

Повітряний потік (м³/г)  350
Об`єм баку (л)  25

Пилососи на стиснутому повітрі серії “AD” застосовуються, коли електрика або відсутня або заборонена; працюють на стиснутому повітрі. Вакуум створюєть..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Промисловий пилосос на стислому повітрі - це обладнання для прибирання яке може використовуватися як в побутових, так і в виробничих умовах. Головна особливість таких пристроїв для прибирання полягає в тому, що обладнання може використовуватися в тих приміщеннях, де застосування електрики заборонено. Іншими словами, кращі пилососи на стислому повітрі - це вибір на користь повної безпеки.

Купити пилосос на стислому повітрі можна для прибирання приміщень, де збираються як сухі, так і вологі відходи. Крім цього, така клінінгова техніка запросто переміщається по робочій поверхні, навіть в тих місцях, де підлогове покриття не ідеальне.

У компанії ReWay можна купити пилососи на стислому повітрі, які мають всі необхідні сертифікати якості. Також пропоноване обладнання має відмінну систему фільтрації. Це є незамінним в тому випадку, якщо необхідно провести прибирання дрібних частинок або шкідливого пилу. Спеціальний манометр відстежує ефективність роботи фільтра і оповіщає оператора в разі необхідності заміни очисних елементів.