Cart

Трифазні пневматичні конвеєри

Трифазні всмоктувальні пристрої потужністю 7,5 кВт, придатні для транспортування пилоподібних та гранульованих матеріалів зі швидкістю до 1500 кг/год...

Трифазні всмоктувальні пристрої з потужністю від 4 кВт до 5.5 кВт підходять для транспортування порошкоподібних і гранульованих матеріалів зі швидкіст..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Трифазні пневматичні конвеєри в Україні застосовуються для транспортування порошків та гранул на переробне обладнання. Так як техніка функціонує на основі трифазного двигуна, процес переміщення може виконуватися безперервно протягом тривалого проміжку часу. Найкращі трифазні пневматичні конвеєри не перегріваються, тому обладнання не потрібно зупиняти для охолодження в процесі роботи.

Принцип роботи стрічкового трифазного пневматичного конвеєра полягає у створенні вакууму усередині бункера, який необхідний для переміщення матеріалу. Після цього сипуча суміш перевантажується в пакувальну машину чи спеціальний контейнер.

Особливості трифазних пневматичних конвеєрів

  • Модульні конвеєрні конструкції, за потреби, можуть розширюватися або звужуватися. Для того, щоб встановити конвеєр, не потрібно багато вільної площі.
  • Пневмоконвеєри не мають важких деталей. Устаткування не створює навантаження на конструкцію приміщення.
  • Проста система керування.

Якщо ви не знаєте, де купити трифазні пневматичні конвеєри, розгляньте пропозиції компанії ReWay. Ми пропонуємо фірмове обладнання за прийнятною ціною.