Cart

Підлогомийні машини

Продуктивність  1260 м²/г
Робоча ширина  46 см

155 000 ₴

Підлогомийна машина з живленням від акумулятора 24 В. Завдяки компактним розмірам проста в керуванні. Машина відмінно підходить для прибирання невелик..

Продуктивність  1600 м²/г
Робоча ширина  350 мм.

111 000 ₴

Якщо ви шукаєте ефективне та зручне рішення для підтримки чистоти в офісі, магазині або іншому комерційному приміщенні, то компактна машина для підлог..

ТОП продажів
Підлогомийна машина (акумуляторна) TVX T35B Підлогомийна машина (акумуляторна) TVX T35B
Продуктивність  1845 м²/г
Робоча ширина  430 мм.

Маленька підлогомийна машина T35 була спеціально розроблена для прибирання компактних і невеликих приміщень. Як невелику машину для миття підлоги, ви ..

Продуктивність  2050 м²/г
Робоча ширина  510 мм.

Підлогомийна машина TVX T45B з акумулятором призначена для забезпечення ефективного прибирання площ от 500 до 2 050 м2, включаючи приміщення неправиль..

Продуктивність  2050 м²/г
Робоча ширина  510 мм.

Підлогомийна машина T55B пропонує користувачам універсальні, функціональні та практичні рішення для прибирання. Компактна і гнучка, ця машина швидко в..

Продуктивність  5600 м²/г
Робоча ширина  1100 мм.

TVX T130B – це підлогомийна машина з сидінням для оператора, яка підходить для проведення вологого клінінгу приміщень з великою площею до 10 000 м2 і ..

Продуктивність  3500 м²/г
Робоча ширина  700 мм.

TVX T90/70R – підлогомийна машина з простим керуванням завдяки якому навіть не професійний користувач швидко і легко навчиться керувати нею. Машина з ..

Продуктивність  1600 м²/г
Робоча ширина  54 см

170 000 ₴

Акумуляторна підлогомийна машина Sprintus Camira рекомендується для підтримуючого прибирання в приміщеннях до 1600 м2, у тому числі неправильної форми..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Вже багато десятиліть машини для миття підлоги стали гідною альтернативою ручному прибиранню приміщення. Користувачі давно оцінили можливості підлогомийної машини та активно використовують сучасні високотехнологічні рішення для підтримання чистоти та гігієни у приміщеннях з великою площею. Виробники пропонують великий асортимент обладнання для миття підлоги: можна підібрати техніку вагою від 30 кілограмів до кількох сотень кілограм. Вибір залежить від цільового призначення агрегату, розміру площі та планування приміщення.

Якщо всього п'ять років тому чистота в торговому приміщенні була візитною карткою доброчесності власника, сьогодні, з урахуванням пандемії, що затяглася, чистоту і дезінфекцію можна порахувати за певну перевагу. Крім відвідувачів, гігієна приміщення є запорукою здоров'я персоналу – а це вже питання безпеки бізнесу та рентабельності. Ось чому важливо правильно підібрати машину для миття підлоги під ваші індивідуальні потреби.

Різновиди та характеристики машин для миття підлог

При виборі обладнання слід переглянути особливості технічних агрегатів. Класифікуються миючі машини для підлоги за принципом живлення, системою управління та видом щіток:

  • Мережні агрегати та машини на акумуляторі. Останній варіант підходить для габаритних площ, де просто незручно простягати шнур живлення. На веб-сайті reway.com.ua підлогомийна машина доступна за найнижчою ціною. «Народний варіант» відрізняється простою експлуатацією та легким керуванням. Тому співробітнику не потрібно довго вчитися керувати та користуватися технікою. Компанія Reway пропонує лише сертифіковану техніку з гарантією якості та подальшим сервісним обслуговуванням. Тому у разі планової заміни комплектуючих (наприклад, щітки, системи очищення) покупець може звернутися за допомогою до сервісного центру та скористатися якісним обслуговуванням.
  • З ручним керуванням та місцем для оператора. При ручному керуванні машина також рухається самостійно, потрібно лише координувати керування та вчасно змінювати забруднену воду. Техніка з місцем водія більш дорога, але при цьому володіє більшою площею очищення, продуктивністю і потужністю. У той же час апарати з ручним керуванням, але з меншою площею очисної системи краще підійдуть для вузьких проходів та приміщень із складним плануванням.
  • Моделі з роликовою та дисковою щіткою. Для прибирання підлоги машина з роликовою щіткою краще пристосована до рельєфних та шорстких поверхонь. При обертанні валик захоплює сміття з міжплиткових щілин, нерівностей і проміжків, які утворюються в результаті стикування покриття. Промислова машина для підлоги мийки з дисковою щіткою доречна для рівних поверхонь і особливо актуальна в ситуаціях, коли потрібно полірування підлоги. Оптимальний ступінь натиску механізму, що чистить, дозволяє ефективно зробити прибирання на габаритних і рівних площах.

Якість роботи машини для підлоги для приміщень з високим трафіком відвідувачів залежить також від «свіжості» ворсу щіток. Професіонали рекомендують міняти основу щітки не рідше ніж через кожні 400 годин роботи.

Тонкощі вибору машини для миття підлоги

Підбираючи для свого приміщення та бізнесу машину для підлоги, купити в Україні відповідну модель не складно. При виборі слід прийняти до уваги кілька важливих параметрів:

  • Габарити території для вологого збирання.
  • Частоту очищення поверхні підлоги.
  • Тип живлення апарату (мережевий чи акумуляторний).

Купити високоякісну машину для миття підлоги для прибирання приміщень різних призначень і для очищення від будь-яких забруднень можна в спеціалізованому інтернет-магазині ReWay. Ми пропонуємо великий вибір професійної техніки для клінінгу за доступною вартістю, а також гарантуємо надійність та якість даних товарів, оскільки є офіційними дистриб'юторами представлених брендів.