Трифазні

Модель: A1046ECO

Повітряний потік (м³/г)  520
Об`єм баку (л)  100

Трифазні промислові пилососи серії ECO переважно використовуються для всмоктування пилу, рідин та відходів у промислових середовищах де необхідне поту..

Модель: A21P

Повітряний потік (м³/г)  210
Об`єм баку (л)  25

81 000 ₴

Трифазні промислові пилососи моделі A21P – практичні, зручні у використанні та безшумні. Дані моделі мають компактні габарити та відповідають усі..

Модель: A346ECO-A756KECO

Повітряний потік (м³/г)  від 310 до 520
Об`єм баку (л)  100

101 505 ₴

Трифазні промислові пилососи серії ECO переважно використовуються для всмоктування пилу, рідин та відходів у промислових середовищах де необхідне поту..

Модель: A64PK

Повітряний потік (м³/г)  410
Об`єм баку (л)  65

91 050 ₴

Трифазні промислові пилососи з двигуном у верхній частині підходять для промислового середовища з безперервною роботою та там де важливі компактні роз..

Модель: A1256K-A1556-A1856K

Повітряний потік (м³/г)  540 - 1080
Об`єм баку (л)  175

Завдяки своїй міцній конструкції ці трифазні промислові пилососи можуть застосовуватися в критичних промислових середовищах, де потрібне потужне та еф..

Модель: A3078C-A3078KC

Повітряний потік (м³/г)  1100-2350
Об`єм баку (л)  175

Трифазний промисловий пилосос великої потужності та високою міцністю конструкції, з двигуном 20 кВт, ідеально підходить для роботи у важких умовах; зд..

Модель: A346EP-A546KEP

Повітряний потік (м³/г)  від 310 до 410
Об`єм баку (л)  від 39 до 65

Трифазні промислові пилососи серії EP переважно використовуються для всмоктування пилу, рідин та відходів у промислових середовищах де необхідне потуж..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Трифазний промисловий пилосос на виробництві або будівельному майданчику - це обладнання, яке є просто необхідним для забезпечення високої якості роботи та безпеки робітників. Ключовими особливостями даних агрегатів є зносостійкість, можливість безперебійної роботи протягом тривалого проміжку часу, можливість збирання як дрібного пилу, великих фрагментів, так і небезпечних для здоров'я людини рідин.

Переваги трифазних пилососів

Купити трифазний пилосос на сайті української компанії ReWay від перевірених українських постачальників варто тому, що техніка даного типу має низку переваг:

  • Високоефективна фільтрація. Фільтр з поліестеру забезпечує якісне очищення повітря, що всмоктується. Отже, після фільтрації на виході з обладнання виводиться повітря бездоганної чистоти.
  • Зручне очищення контейнера. Як правило, трифазні пилососи мають досить великі сміттєзбірники. Контейнер легко очищується за допомогою спеціальної системи.
  • Широкий функціонал. Трифазні пилососи є обладнанням, що забезпечує прибирання виробничих приміщень у досить тяжких експлуатаційних умовах. Дане обладнання легко впорається зі збором пилу, стружки, токсичних відходів та іншого сміття на виробничих лініях і конвеєрах.

При виборі трифазного пилососа варто звернути увагу на такі характеристики обладнання, як потужність, рівень фільтрації, продуктивність, сила вакууму, а також об'єм контейнера для сміття. Завдяки високій якості складання, а також наявності байпасних турбін, вся представлена ​​на сайті техніка від європейських постачальників підходить для роботи в жорстких виробничих умовах без зупинки протягом тривалого періоду часу.