Cart

Аксесуари для візків

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Легке відро EB11200 з нержавіючої сталі підходить для віджимних візків UNO і DUO. Максимальна ємність для рідин становить 26 літрів, що робить відра п..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Легке відро EB24150 з нержавіючої сталі підходить для візків PREPARE, UNO і DUO. Максимальна ємність для рідин 8,5 л. В якості альтернативи його можна..

Відро для приладдя KBS6-B виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Відро для приладдя KBS6-G виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Відро для приладдя KBS6-O виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Відро для приладдя KBS6-Y виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Клас GMP  

Відро для приладдя сірого кольору KBV6 з пластика з прозорою кришкою, об'ємом 6 літрів, призначений для зберігання чистячих засобів на візку для чищен..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Місткість на 5 літрів призначена для зберігання чистящего приладдя в візку для прибирання ERGO. Відро легке, міцне та повністю автоклавоване...

Відро з нержавіючої сталі EWM18-LH має ємність на 18 літрів і підходить для моделей 1.0 ERGO-S, 1.0 TRIO-S з асортименту PurMop®. Цей високоякісне від..

Відро з нержавіючої сталі EWM18-SH має ємність на 18 літрів і підходить для моделей 2.0 ERGO і TRIO з асортименту PurMop®. Це високоякісне відро відрі..

Пластикова ємність на 18 літрів з вбудованими ручками підходить для моделей ERGO і TRIO (1.0 і 2.0). Ємність легка та може автоклавуватися обмежену кі..

Пластикове відро на 18 літрів із вбудованими ручками підходить для моделей 2.0 ERGO та 2.0 TRIO. Відро має легку вагу та його можна автоклавувати в об..

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)