Мопи

Модель: PurMop® EFB40

PurMop® EFB40 з інноваційним ворсом для очищення був розроблений для забезпечення максимальної продуктивності при очищенні чистих приміщень. Спеціальн..

Модель: PurMop® ML40

PurMop® ML40 виготовлений з поліефірної мікроволокнистого пряжі з закритими мікроциклами і оптимально підходить для очищення і дезінфекції чистих прим..

Модель: PurMop® MLB40

PurMop® MLB40 розроблений для забезпечення максимальної ефективності очищення і безпечного видалення бруду і залишків на підлогах чистих приміщень. Ін..

Модель: PurMop® MX40

PurMop® MX40 виготовлений з поліефірного матеріалу з замкнутими мікропетлямі для очищення і дезінфекції чистих приміщень. Ця універсальна швабра вража..

Модель: PurMop® P40

PurMop® P40 - перевірений і широко застосовуваний моп для ефективного очищення і дезінфекції чистих приміщень і зон GMP. Він має міцний трикотажний по..

Модель: PurMop® Z40

PurMop® P40 - перевірений і широко застосовуваний моп для ефективного очищення і дезінфекції чистих приміщень і зон GMP. Він має міцний трикотажний по..

Модель: PurMop® EC40

PurMop ® EC40 має міцну трикотажну поліефірную тканину зі спеціальною структурою. Це забезпечує хорошу абсорбцію при регулярних забрудненнях, а також ..

Модель: PurMop® EFB40-SV

PurMop® EF40-SV включає в себе спеціально розроблений ворс з мікрофібри, виготовлений з 100% поліестеру. Цей інноваційний одноразовий моп відрізняєтьс..

Модель: PurMop® EC40-S

PurMop® EC40-S містить очищуючий шар з міцного поліестерового трикотажу зі спеціальною структурою. Це забезпечує хорошу абсорбцію при регулярних забру..

Модель: PurMop® EX40

Інноваційний PurMop® EX40 - це нещодавно розроблений та особливо економічний моп для одноразового використання у чистому приміщенні. Моп має спеціальн..

Модель: PurMop® EX40-S

Новаторський PurMop ® EX40-S - це стерильний, нещодавно розроблений та особливо економічний моп для одноразового використання у чистому приміщенні. Мо..

Модель: SaniMop® B-7

The SaniMop® B-7 це високоякісний і довговічний моп з мікрофібри багаторазового використання для очищення гігієнічно чутливих ділянок, які не класифік..

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)