Мопи

Модель: PurMop® EFB40

PurMop® EFB40 з інноваційним ворсом для очищення був розроблений для забезпечення максимальної продуктивності при очищенні чистих приміщень. Спеціальн..

Модель: PurMop® ML40

PurMop® ML40 виготовлений з поліефірної мікроволокнистого пряжі з закритими мікроциклами і оптимально підходить для очищення і дезінфекції чистих прим..

Модель: PurMop® MLB40

PurMop® MLB40 розроблений для забезпечення максимальної ефективності очищення і безпечного видалення бруду і залишків на підлогах чистих приміщень. Ін..

Модель: PurMop® MX40

PurMop® MX40 виготовлений з поліефірного матеріалу з замкнутими мікропетлямі для очищення і дезінфекції чистих приміщень. Ця універсальна швабра вража..

Модель: PurMop® P40

PurMop P40 - це універсальний виріб, для ефективного прибирання та дезінфекції критично важливих чистих приміщень та зон GMP. Насадка виготовлена ​​з ..

Модель: PurMop® Z40

PurMop® P40 - перевірений і широко застосовуваний моп для ефективного очищення і дезінфекції чистих приміщень і зон GMP. Він має міцний трикотажний по..

Модель: PurMop® EC40

PurMop ® EC40 має міцну трикотажну поліефірную тканину зі спеціальною структурою. Це забезпечує хорошу абсорбцію при регулярних забрудненнях, а також ..

Модель: PurMop® EFB40-SV

PurMop® EF40-SV включає в себе спеціально розроблений ворс з мікрофібри, виготовлений з 100% поліестеру. Цей інноваційний одноразовий моп відрізняєтьс..

Модель: PurMop® EC40-S

PurMop® EC40-S містить очищуючий шар з міцного поліестерового трикотажу зі спеціальною структурою. Це забезпечує хорошу абсорбцію при регулярних забру..

Модель: PurMop® EX40

Інноваційний PurMop® EX40 - це нещодавно розроблений та особливо економічний моп для одноразового використання у чистому приміщенні. Моп має спеціальн..

Модель: PurMop® EX40-S

Новаторський PurMop ® EX40-S - це стерильний, нещодавно розроблений та особливо економічний моп для одноразового використання у чистому приміщенні. Мо..

Модель: SaniMop® B-7

The SaniMop® B-7 це високоякісний і довговічний моп з мікрофібри багаторазового використання для очищення гігієнічно чутливих ділянок, які не класифік..

Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Сам термін «моп» перекочував до нас з англійського лексикону, де слово «mop» означає швабра, тобто цілісний інвентар для вологого чи сухого прибирання приміщення. У нашому регіоні мопи означають частину інструменту – змінну насадку, що миє.

Варто зазначити, що моп для сухого прибирання за наявності всіх сучасних атрибутів також користується популярністю в розвинених країнах. Справа в тому, що моп для прибирання підлоги з мікрофібри дозволяє видалити забруднення без використання хімічних засобів. Отруйні речовини сучасних миючих засобів шкодять здоров'ю оточуючих людей і забруднюють довкілля.

Сьогодні жодна клінінгова компанія не обходиться без мопа для прибирання приміщень. Фактично, моп став не просто модернізованим інструментом для вологого прибирання, це сучасний формат ручного способу видалення забруднень. Мопи для миття підлог використовуються повсюдно: у торгових залах супермаркетів, при прибиранні в офісі, лікарнях та поліклініках, у залах очікування. Особливо актуальним є моп для миття підлог при прибиранні площі зі складним плануванням і великим скупченням дрібних меблів. При невеликій площі очисної насадки їм легко дістатися до важкодоступних місць і прибрати ділянки, де машина для підлоги мийки просто не дістане.

Купити професійні мопи можна у спеціалізованих магазинах, а краще підібрати рішення в інтернет-магазині reway.com.ua. Тут доступні вироби з різних матеріалів, різних розмірів та типу кріплення. Прогресивна програма лояльності дозволяє вигідно мопи купити оптом за зниженою ціною. Європейське виробництво та наявність відповідної сертифікації підтверджують високі стандарти якості, а безкоштовна доставка при покупці товару від 3000 грн., позбавить накрутки зайвих кілометрів та заощадить ваш час.

Плюси мопів для прибирання

Мопи для прибирання не вимагають електрики. Це найпростіший і найзручніший спосіб прибрати забруднення з підлоги. Купити моп можна за прийнятною ціною без зайвих витрат та зусиль. Крім практичності, даний інвентар має низку переваг:

  • Мінімальна витрата води. Якщо порівнювати із традиційними ганчірками та швабрами, основа з мікрофібри не вимагає великої кількості вологи для очищення.
  • Легкість у використанні. Комплект інвентаря складається зі швабри, насадки та відра для віджимання мопа після використання. Пристосування мінімізує ручну роботу та дозволяє заощадити час.
  • Найменша вага. Моп легший за звичайну ганчірку. З ним простіше орудувати шваброю та прибирати важкодоступні місця.
  • Довговічність. На відміну від звичайної тканини мікрофібра служить довше. У результаті моп не вимагає частої заміни, і обходитися дешевше ніж будь-які аналоги.
  • Моп залишається найбюджетнішим та практичним інвентарем для вологого прибирання приміщення. Насадку легко поміняти та випрати у чистій воді. Основа мікрофібри дозволяє багаторазово використовувати виріб без втрати очисних якостей полотна.
  • Мікрофібра чудово вбирає воду та легко віджимається. Це дозволяє проводити прибирання без зайвих зусиль. Після використання моп можна сміливо помістити в пральну машину та після прання використовувати знову.

Купити моп для професійного клінінгу чистих приміщень та інших площ можна в інтернет-магазині ReWay. У нашому онлайн-каталозі можна знайти великий вибір високоякісної техніки та аксесуарів для прибирання від найкращих світових виробників.