Cart

Мопи для чистих приміщень

Клас GMP  C, D
Клас ISO  5

PurMop® EFB40 з інноваційним ворсом для очищення був розроблений для забезпечення максимальної продуктивності при очищенні чистих приміщень. Спеціальн..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop® ML40 виготовлений з поліефірної мікроволокнистого пряжі з закритими мікроциклами і оптимально підходить для очищення і дезінфекції чистих прим..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop® MLB40 розроблений для забезпечення максимальної ефективності очищення і безпечного видалення бруду і залишків на підлогах чистих приміщень. Ін..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop® MX40 виготовлений з поліефірного матеріалу з замкнутими мікропетлямі для очищення і дезінфекції чистих приміщень. Цей універсальний моп вражає..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop P40 - це універсальний виріб, для ефективного прибирання та дезінфекції критично важливих чистих приміщень та зон GMP. Насадка виготовлена ​​з ..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop® P40 - перевірений і широко застосовуваний моп для ефективного очищення і дезінфекції чистих приміщень і зон GMP. Він має міцний трикотажний по..

Клас GMP  C, D
Клас ISO  5

PurMop BLACK® D1 - це моп для чистих приміщень останнього покоління, що відрізняється високою продуктивністю. Він поєднує в собі перевірену чистячу зд..

Клас GMP  C, D
Клас ISO  5

PurMop ® EC40 має міцну трикотажну поліефірную тканину зі спеціальною структурою. Це забезпечує хорошу абсорбцію при регулярних забрудненнях, а також ..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop® EF40-SV включає в себе спеціально розроблений ворс з мікрофібри, виготовлений з 100% поліестеру. Цей інноваційний одноразовий моп відрізняєтьс..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PurMop® EC40-S містить очищуючий шар з міцного поліестерового трикотажу зі спеціальною структурою. Це забезпечує хорошу абсорбцію при регулярних забру..

Клас GMP  C, D
Клас ISO  5

Інноваційний PurMop® EX40 - це нещодавно розроблений та особливо економічний моп для одноразового використання у чистому приміщенні. Моп має спеціальн..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Новаторський PurMop ® EX40-S - це стерильний, нещодавно розроблений та особливо економічний моп для одноразового використання у чистому приміщенні. Мо..

Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)

Сам термін «моп» перекочував до нас з англійського лексикону, де слово «mop» означає швабру, тобто цілісний інвентар для вологого чи сухого прибирання приміщення. У нашому регіоні мопи означають частину інструменту – змінну насадку, що миє.

Варто зазначити, що моп для сухого прибирання за наявності всіх сучасних атрибутів також користується популярністю в розвинених країнах. Справа в тому, що моп для прибирання підлоги з мікрофібри дозволяє видалити забруднення без використання хімічних засобів, які можуть зашкодити поверхням меблів або якості повітря.

Сьогодні жодна клінінгова компанія не обходиться без мопа для прибирання приміщень. Фактично, він став не просто модернізованим інструментом для вологого прибирання, це сучасний формат ручного способу видалення забруднень. Мопи для миття підлоги використовуються повсюдно: у торгових залах супермаркетів, при прибиранні в офісі, лікарнях та поліклініках, у залах очікування. Особливо актуальним є моп для миття підлог при прибиранні площі зі складним плануванням і великим скупченням дрібних меблів. При невеликій площі очисної насадки їм легко дістатися до важкодоступних місць і прибрати ділянки, де машина для підлоги мийки просто не дістане.

Важливою особливістю якісних мопів є те, що вони відмінно підходять для застосування в чистих приміщеннях та лабораторіях, де вимоги до прибирання набагато вищі. Вони не залишають розлучення, ефективно очищають поверхні. Купити професійні мопи можна у спеціалізованих магазинах, а краще підібрати рішення в інтернет-магазині reway.com.ua. Тут є вироби з різних матеріалів, одноразові або багаторазові мопи різних розмірів і типів кріплення. Прогресивна програма лояльності дозволяє вигідно купити мопи оптом за зниженою ціною. Європейське виробництво та наявність відповідної сертифікації підтверджують високі стандарти якості.

Плюси мопів для прибирання чистих приміщень та лабораторій

Мопи для очистки не вимагають електрики. Це простий і зручний спосіб прибрати забруднення з підлоги. Купити моп можна за прийнятною ціною без зайвих витрат та зусиль. Крім практичності, даний інвентар має низку переваг:

  • Універсальність. Якісні мопи використовуються для прибирання чистих приміщень, медичних закладів, лабораторій та інших просторів, де підвищені вимоги до очищення.
  • Мінімальна витрата води. Якщо порівнювати з традиційними ганчірками та швабрами, основа з мікрофібри не вимагає великої кількості вологи для очищення.
  • Легкість у використанні. Комплект інвентаря складається зі швабри, насадки та відра для віджимання мопа після використання. Пристосування мінімізує ручну роботу та дозволяє заощадити час.
  • Найменша вага. Моп легший за звичайну ганчірку. З ним простіше працювати шваброю та прибирати важкодоступні місця.
  • Довговічність. На відміну від звичайної тканини мікрофібра служить довше. У результаті моп не вимагає частої заміни, і обходиться дешевше ніж будь-які аналоги.
  • Якість. Усі матеріали відповідають міжнародним стандартам якості, мають сертифікати та гарантію від виробника.

Моп залишається бюджетним і практичним інвентарем для вологого прибирання приміщення. Насадку легко поміняти та випрати у чистій воді. Основа мікрофібри дозволяє багаторазово використовувати виріб без втрати очисних якостей полотна.

Мікрофібра чудово вбирає воду та легко віджимається. Це дозволяє проводити прибирання без зайвих зусиль. Після використання моп можна сміливо помістити у пральну машину та після прання використовувати знову.

Купити моп для професійного клінінгу чистих приміщень та інших площ можна в інтернет-магазині ReWay. У нашому онлайн-каталозі можна знайти великий вибір високоякісної техніки та аксесуарів для прибирання від найкращих світових виробників.