Окуляри

Модель: PurGuard™ SV-800

PurGuard ™ SV-800 - це багаторазові і повністю автоклавуємі окуляри для використання в чистих та стерильних приміщеннях. Спеціальне протитуманні покри..

Модель: PurGuard™ SV-800-AF

PurGuard SV-800-AF - багаторазові окуляри, що мають високий рівень захисту, які використовуються для прибирання чистих і стерильних приміщень. Незважа..

Модель: PurGuard™ SV-900

PurGuard ™ SV-900 - це багаторазові і повністю автоклавуємі окуляри для використання в чистих приміщеннях і стерильних приміщеннях. Спеціальне протиту..

Модель: PurGuard™ SV-900-AF

PurGuard ™ SV-900-AF - це багаторазові і повністю автоклавуємі окуляри для використання в чистих приміщеннях і стерильних приміщеннях. Спеціальне прот..

Модель: EV-100

PurGuard ™ EV-100/101 - це одноразові окуляри для використання в чистих приміщеннях і стерильних приміщеннях. Надм'який матеріал і регульоване наголов..

Модель: EV-101

PurGuard ™ EV-100/101 - це одноразові окуляри для використання в чистих приміщеннях і стерильних приміщеннях. Надмякий матеріал і регульоване наголов'..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Сьогодні під час виконання робіт, пов'язаних із ризиком для очей або для максимального захисту чистого приміщення, робітник зобов'язаний подбати про наявність спеціальних захисних окулярів. Виняток становлять лише деякі сегменти бізнесу. Наприклад, лаборанти у медичних закладах зобов'язані використовувати захисні окуляри для медичних послуг. До списку медичних працівників можна додати безліч професій, де потрібні відповідні заходи захисту.

Захисні окуляри захищають очі від попадання мікрочастинок під час роботи у чистому приміщенні. Але більш важливою функцією окулярів для чистих приміщень та кімнат з особливими вимогами є те, щоб частинки дрібних волосків або частинки шкіри не завадили дослідженням. Такі засоби захисту відмінно сприяють захисту чистих приміщень та самої людини.

Захисні окуляри для чистих приміщень

Захисні окуляри бувають декількох типів, але найбільш популярними залишаються окуляри/маски, які виробляються у вигляді спеціальної герметичної маски. Вони можуть проходити автоклавовану обробку та дезінфекцію IPA.

Сьогодні захисні окуляри для лабораторій та чистих приміщень можна купити в інтернет-магазині reway.com.ua.

Серед переваг та відмінностей захисних окулярів для чистого приміщення можна відзначити:

  • захисні окуляри для медичної галузі відрізняються герметичністю;
  • окуляри виробляються європейським брендом Hydroflex, тому гарантовано якісні;
  • незважаючи на меншу прозорість, лінзи з полікарбонату стійкі до подряпин та пошкоджень;
  • окуляри виготовляються з урахуванням потреб користувача, тому вони зручні та комфортні для роботи;
  • завдяки антифог захисту, окуляри не запотіють.

Головними критеріями вибору у покупців є надійність та зручність.

У цьому запиті лідирують вироби із пластику. Це найпрактичніший і недорогий варіант. Навіть за падіння з висоти ризик розбити лінзи мінімальний.

Перед вибором у Києві захисних окулярів потрібно визначитися з видами робіт, які потрібно виконувати. Тобто логіка вибору, як і за інших засобів індивідуального захисту, ґрунтується на призначенні.