Cart

Прибиральні системи (ISО; GMP)

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

DUO 200 - це більш ємна версія візки для очищення з нержавіючої сталі з пресом. Спереду встановлені дві ємності з нержавіючої сталі на 26 літрів. 2..

Клас GMP  C, D
Клас ISO  6

The PurMop® GO 200-F це компактна мобільна система для очищення приміщень з попередньо просоченими мопами. GO 200-F легко чистити завдяки компактним р..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

2.0 TRIO-S 240 це компактний візок для прибирання приміщень з нержавіючої сталі з пресом. Візок має три 18-літрових ємкості з нержавіючої сталі і утри..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

Візок має в загальній складності 4 ємності з нержавіючої сталі на 18 літрів, 3 з яких призначені для рідин та 1 ємність призначена для мопів. 3 ємн..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

UNO 100 - це компактний візок для очищення приміщень з нержавіючої сталі з віджимом. Спереду встановлена ​​ємність з нержавіючої сталі об'ємом 26 літр..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

UNO 111 - це компактний візок для очищення з нержавіючої сталі з пресом. Він включає в себе ємність з нержавіючої сталі об'ємом 26 літрів спереду і дв..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

UNO 200 - це компактний візок для очищення приміщень з нержавіючої сталі з віджимом. Спереду встановлені дві ємності з нержавіючої сталі об'ємом 8,5 л..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  4

2.0 ERGO-S 210 - це іноваційний безконтактний візок для прибирання чистих приміщень другого покоління, виготовлений з нержавіючої сталі. 3 ємності ..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

PREPARE 311 - це компактний візок для прибирання з системою попередньої підготовки, виготовленої з нержавіючої сталі. Система має дві ємності для попе..

Клас GMP  C, D
Клас ISO  7

2.0 TRIO 310 - це ергономічний візок для прибирання чистих приміщень з віджимом. У візку є чотири пластикових відра по 18 літрів (два для рідини і два..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  4

2.0 ERGO-S 210 - це компактна безконтактна візок для прибирання чистих приміщень другого покоління, виготовлений з нержавіючої сталі. 3 ємкості з н..

Клас GMP  A, B
Клас ISO  5

2.0 TRIO-S 230 - це компактний візок для прибирання приміщень з нержавіючої сталі з віджимним апаратом. Міцний візок має три 18-літрових відра з нержа..

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Прибирання – це один із головних аспектів, без якого робота просто не може бути успішною. Отже, кожен власник лабораторій чи інших чистих примішень приділяє особливу увагу пристроям для прибирання, які необхідні для прискорення та спрощення цього процесу. Найчастіше для цієї мети купуються функціональні візки для прибирання, які включають різні елементи.

Характеристики візків для прибирання приміщень

Візки для професійного прибирання в каталозі ReWay відрізняються високою якістю, яка підтверджується наявністю сертифікатів відповідності. При дотриманні правил експлуатації, такі вироби будуть дуже довго і коректно виконувати свої ключові функції.

Візки на колесах для прибирання приміщень у порівнянні з іншою клінінговою технікою, найчастіше вибираються з наступних переваг:

  • Правильно розроблені конструкції. Ергономічність, правильний віджим, легкість конструкції, невеликі розміри – це показники, які характеризують візки для прибирання. Оскільки обладнання дуже маневрене, співробітник клінінгової компанії може переміщати візок як вантажним, так і службовим ліфтом.
  • Простота використання. Як побутові, так і медичні візки для прибирання виготовляються із міцних матеріалів, які відмінно протистоять впливу агресивних речовин. Лотки, цебра, решітки та інші знімні елементи легко відокремлюються від загальної конструкції для подальшої санітарної обробки.
  • Можливість доукомплектації. Майже всі моделі з каталогу, які можна придбати в Україні, мають модульні конструкції. У разі потреби окремі елементи можна від'єднати або додати відсутні.
  • Презентабельний зовнішній вигляд. Вирішивши купити в Україні візок для прибирання, можете не турбуватися про те, що інвентар для прибирання як-небудь зіпсує візуальний ефект дизайнерського оформлення готелю, ресторану, ТРЦ або інших приміщень. Сучасні візки можуть бути оформлені в залежності від уподобань замовника. Ви можете вибрати гаджети від класики до провансу або мінімалізму.

Та найголовніше - вони відмінно підходять для чистих приміщень та лабораторій. 

Як вибрати та купити візок для прибирання у Києві?

Вибір візків для прибирання залежить від того, для яких приміщень потрібен цей інвентар:

  1. Одновідерні. Такі візки підходять для прибирання приміщень невеликого розміру. Прибиральні пристрої мають компактні розмірні показники, не займають багато місця, а також можуть комплектуватися кошиками для миючих засобів та додаткового інвентарю.
  2. Двовідерні. Відмінність таких конструкцій полягає у наявності додаткового відра. Розміри двовідерних візків більше, ніж попередніх. Отже, їх можна використовувати для прибирання більших приміщень.
  3. Багатофункціональні. Такий прибиральний інвентар використовується в будь-яких приміщеннях. Найчастіше функціональні візки застосовується у торгових центрах, офісних будинках, готелях, лікарнях тощо. Щодо комплектації, тут практично немає обмежень. Все залежить виключно від технічних вимог та переваг власника.

Ціна візків для прибирання приміщень представлена ​​на нашому сайті. Ми пропонуємо багато цікавих варіантів від простих моделей до комплексних установок. Наші представники допоможуть обрати відповідний інвентар для прибирання, а також зроблять відправку замовлення за адресою покупця.