Cart

Hydroflex

Hydroflex

Hydroflex: Ваш партнер у Чистоті та Гігієні

З Hydroflex ви можете бути впевнені, що прибирання вашого чистого приміщення буде простим та ефективним. Компанія є провідним постачальником і виробником систем очищення чистих приміщень.

Hydroflex Cleanroom Hygiene, заснована в 2009 році, спеціалізується на розробці та виробництві спеціалізованих рішень для ручного очищення та дезінфекції чистих приміщень. Компанія не тільки встановлює галузеві стандарти, але й дозволяєм операторам чистих приміщень забезпечувати оптимальну гігієну виробництва в усьому світі.

Під торговими марками PurMop® і PurWipe® розробляються та постачаються сертифіковані системи для прибирання (мопи, візки, тримачі, ручки) та серветки, які гарантують найвищу ефективність, ергономічність і придатність для чистих приміщень.

Клієнти в провідних галузях, таких як фармацевтика, медичні прилади, харчова промисловість, мікроелектроніка та автомобілебудування, отримують вигоду від максимально сильної орієнтації на обслуговування та системи управління якістю, сертифікованої ISO 9001.

Більш ніж 70 країн світу обирають продукцію Hydroflex для щоденного очищення своїх приміщень – і це не випадково.Візок для прибирання. Нержавіюча сталь. 2.0 DUO 200

DUO 200 - це більш ємна версія візки для очищення з нержавіючої сталі з пресом. Спереду встановлені дві ємності з нержавіючої сталі на 26 літрів. 2..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь. 2.0 GO 200-F

The PurMop® GO 200-F це компактна мобільна система для очищення приміщень з попередньо просоченими мопами. GO 200-F легко чистити завдяки компактним р..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь.2.0 TRIO-S 240

2.0 TRIO-S 240 це компактний візок для прибирання приміщень з нержавіючої сталі з пресом. Візок має три 18-літрових ємкості з нержавіючої сталі і утри..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь.2.0 TRIO-S 340

Візок має в загальній складності 4 ємності з нержавіючої сталі на 18 літрів, 3 з яких призначені для рідин та 1 ємність призначена для мопів. 3 ємн..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь.2.0 UNO 100

UNO 100 - це компактний візок для очищення приміщень з нержавіючої сталі з віджимом. Спереду встановлена ​​ємність з нержавіючої сталі об'ємом 26 літр..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь.2.0 UNO 111

UNO 111 - це компактний візок для очищення з нержавіючої сталі з пресом. Він включає в себе ємність з нержавіючої сталі об'ємом 26 літрів спереду і дв..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь.2.0 UNO 200

UNO 200 - це компактний візок для очищення приміщень з нержавіючої сталі з віджимом. Спереду встановлені дві ємності з нержавіючої сталі об'ємом 8,5 л..

Багаторазові гігієнічні серветки. SaniWipe® Texturo 3535 (зелені)

SaniWipe® Texturo 3535 - це високоякісна і ефективна серветка з мікрофібри для загального прибирання в гігієнічно чутливих місцях. Спеціальна структур..

Багаторазові серветки. PurWipe® Premio 3030 (білі)

PurWipe® Premio 3030 складається з високоякісного трикотажного мікроволокна і був спеціально розроблений для багаторазового використання в чистих прим..

Відро KBS6-G для приладдя 2.0 ERGO

Відро для приладдя KBS6-G виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Відро KBS6-Y для приладдя 2.0 ERGO

Відро для приладдя KBS6-Y виконано з міцного пластику з відповідною кришкою на 6 літрів. Призначений для укладання чистячих засобів на візок для чищен..

Візок для прибирання. Нержавіюча сталь. 2.0 ERGO-S 210

2.0 ERGO-S 210 - це іноваційний безконтактний візок для прибирання чистих приміщень другого покоління, виготовлений з нержавіючої сталі. 3 ємності ..

Показано з 1 по 12 із 48 (4 сторінок)