Hydroflex Group німецька техніка для професійного клінінгу

Переглядів: 88 Коментарі : 0

Hydroflex – це німецький бренд, який спеціалізується на виробництві професійних засобів для чистих приміщень. Продукція цієї компанії допомагає в найкоротші терміни виконати ручну очистку, дезінфекцію будь-якої площі, ефективно усунути пил і бруд.

Продукція компанії Hydroflex Group

Головна мета німецької компанії Hydroflex в тому, щоб полегшити прибирання і зробити її максимально ефективною і безпечною. Виробник намагається тісно взаємодіяти зі споживачами для того, щоб готові товари відповідали найжорсткішим вимогам, а якість не викликало навіть найменших сумнівів.

Розумні системи прибирання приміщень від Hydroflex

  • Мопи: швабри (одноразові, багаторазові, вузького призначення).
  • Візки для прибирання: системи зі знімними відрами, складальні візки зі сталі або пластику. Такі вбиральні девайси є універсальними, а також на 100% відповідають найвищим санітарно-гігієнічним вимогам.
  • Тримачі для мопов. Знімні ручки можуть використовуватися разом з різними насадками. Матеріал виготовлення: сталь, алюміній або високоміцний пластик.

Очищаючі серветки

  • Неткане полотно серії N. Такі серветки не мають ворсу і відмінно справляються з сухим прибиранням.
  • Трикотажні серветки серії K. Невеликі відрізи тканини мають помірні мікроволокна, що дає можливість видаляти забруднення з скляних поверхонь, дзеркал і так далі. Такі серветки не залишають розлучень, а також усувають з поверхні, що очищається електростатики.
  • Вологі серветки серії V. Спеціальне просочення забезпечує якісну дезінфекцію поверхонь. Використання вологих серветок є ефективним і безпечним, так як просочення наноситься на тканину ще до її пакування. Це говорить про те, що вам не доведеться користуватися аерозолями та іншими засобами, які вимагають дотримання певних правил безпеки.


Прибиральні візки серій Ergo й GO

Щоб безконтактно очистити приміщення з використанням прибирального органайзера Ergo, досить пройти всього три кроки:

  • Візьміть чисту насадку.
  • Зволожите моп за допомогою спеціальної дезінфекційної рідини.
  • Викиньте використаний моп в спеціальний відсік на візку.

PurMop GO – це візки, які включають в себе швабри з попередньо просоченими насадками.

Крім чистячих засобів та прибирального інвентарю, Hydroflex представляє увазі покупців фірмові засоби індивідуального захисту. Дана продукція дуже проста у використанні навіть за умови посиленого санітарно-гігієнічного режиму.

Замовити професійні засоби для клінінгу від бренду Hydroflex можна на сайті компанії ReWay. Тут представлений широкий вибір спеціалізованої продукції, яка має всі необхідні сертифікати відповідності, а також є простою і цілком безпечною у використанні.

Коментарі

Написать комментарий