Прибиральна техніка

Як і де використовуються промислові пилососи?

Як і де використовуються промислові пилососи?

Пилососи промислового призначення - це техніка, яка використовується для прибирання будівельних відходів, стружки, цементної крихти, гранул, рідин, хімікатів, а також вибухонебезпечних речовин. Ця техніка є просто незамінною в процесі прибирання виробничих цехів, залів і підсобних приміщень супермаркетів, будівельних майданчиків, салонів краси і так далі. Іншими словами, промислові пилососи - це техніка, яка легко справляється з поставленими завданнями там, де побутовий пилосос не показує очікуваних результатів.

Детальніше

Що таке високовакуумні конвеєри?

Що таке високовакуумні конвеєри?

Вакуумні конвеєри - це обладнання, яке функціонує за принципом вакуумного всмоктування і використовується для швидкого переміщення різних сипких матеріалів. Принцип функціонування вакуумного конвеєра полягає в тому, що речовина, що транспортується, під тиском стисненого повітря дуже швидко переноситься з однієї точки в іншу, при цьому за допомогою спеціального фільтра якісно очищається не тільки від повітря, але також і від сторонніх домішок.

Детальніше

RGS Vacuum Systems - професійна брендова техніка

RGS Vacuum Systems - професійна брендова техніка

RGS – компанія, що спеціалізується на виробництві пилососів промислового призначення, систем закритого вакууму, пневматичних установок конвеєрного типу та іншої клінінгової техніки. Незважаючи на те, що виробник має двадцятирічний досвід у галузі автоматизованої промисловості, розробники компанії намагаються йти в ногу з часом, створюючи клінінгові новинки, а також розширюючи асортимент, щоб відповідати найжорсткішим вимогам користувачів.

Детальніше

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)