Cart

Подяка АТ «Фармак» за співпрацю

Переглядів: 472 Коментарі : 0

АТ «Фармак» – лідер фармацевтичної галузі України у розробці, виробництві та постачанні якісних, ефективних та безпечних лікарських засобів, медичних виробів та дієтичних добавок європейського рівня.

Для професійної компанії у фармацевтичній сфері дуже важливо виконувати якісне очищення та прибирання. Завдяки високому рівню відповідальності, АТ «Фармак» проводить клінінг своїх приміщень та лабораторій лише сертифікованою продукцією європейської якості.

Компанія АТ «Фармак» для проведення прибирання чистих приміщень обрала продукцію німецької компанії Hydroflex, яка випускає товари преміальної якості. Прибиральний інвентар (мопи, серветки) від бренду Hydroflex відповідає міжнародним стандартам ISO та GMP, який ви можете придбати в інтернет-магазині ReWay. З цим видом товарів, ви можете бути впевнені, що чистота ваших приміщень на найвищому рівні.

Наша компанія пишається тим, що АТ «Фармак» обрала нас для постачання професійного обладнання для клінінгу чистих приміщень, лабораторій та дослідницьких приміщень.

Коментарі

Написать комментарий