RGS Vacuum Systems - професійна брендова техніка

Переглядів: 73 Коментарі : 0

RGS – компанія, що спеціалізується на виробництві пилососів промислового призначення, систем закритого вакууму, пневматичних установок конвеєрного типу та іншої клінінгової техніки. Незважаючи на те, що виробник має двадцятирічний досвід у галузі автоматизованої промисловості, розробники компанії намагаються йти в ногу з часом, створюючи клінінгові новинки, а також розширюючи асортимент, щоб відповідати найжорсткішим вимогам користувачів.

Асортимент продукції RGS Vacuum Systems

RGS є виробником інноваційної техніки, яка не тільки ефективно виконує свої прямі функції, але також забезпечує 100% безпеку виробничого процесу:

  • Пилососи промислового призначення. Продукція RGS включає техніку різної потужності: однофазні і трифазні пилососи, а також системи, які функціонують на основі стисненого повітря. Крім перелічених варіантів, бренд спеціалізується на виробництві пилососів, які можуть використовуватися для видалення залишків олії та стружки. У каталозі компанії в широкому асортименті представлена ​​продукція, яка допомагає вирішити багато проблем харчової промисловості, фармацевтики та інших галузей життєдіяльності.
  • Конвеєрні лінії RGS – це техніка, яка дозволяє швидко та без стороннього втручання переміщувати сипкі та гранульовані матеріали. Так як компанія має значні напрацювання в цьому напрямку, кожен клієнт має можливість замовити конвеєрну систему, яка допоможе вирішити проблеми, пов'язані з типом продукції, що переміщується, і особливостями галузі.
  • Всмоктувальні установки, пиловловлювачі та багато іншого. Що стосується матеріалів, з яких виготовляються вакуумні системи, це нержавіюча сталь, пофарбований метал або ATEX.


Пов`язані товари

Коментарі

Написать комментарий