Що таке високовакуумні конвеєри?

Переглядів: 69 Коментарі : 0

Сучасний ритм життя настільки швидкоплинний, що все частіше люди намагаються знайти рішення, яке значно спростять поставлені завдання і допоможуть скоротити час необхідний для їх виконання.

Вакуумні конвеєри - це обладнання, яке функціонує за принципом вакуумного всмоктування і використовується для швидкого переміщення різних сипких матеріалів. Принцип функціонування вакуумного конвеєра полягає в тому, що речовина, що транспортується, під тиском стисненого повітря дуже швидко переноситься з однієї точки в іншу, при цьому за допомогою спеціального фільтра якісно очищається не тільки від повітря, але також і від сторонніх домішок.

Переваги вакуумних конвеєрів

  • Значне скорочення кількості відходів у процесі переміщення продукту. Крім цього, сипкий матеріал не ушкоджується і залишається максимально чистим.
  • Компактність та невеликі розмірні показники. Так як вакуумні конвеєри мають набірну модульну систему, обладнання можна звузити так і розширити до необхідних розмірів. Також спостерігається максимально ефективне використання простору, оскільки трубопровід можна встановити будь-де.
  • Простота технічного обслуговування. Завдяки тому, що вакуумні конвеєрні системи практично не мають рухомих частин, у процесі експлуатації значно знижуються витрати на обслуговування обладнання. Крім цього, встановлення конвеєра можна зробити без використання інструментів, спеціальної техніки та іншого інсталяційного обладнання.
  • Екологічна безпека. Вакуумні системи здійснюють переміщення сипких матеріалів за допомогою стисненого повітря. Це говорить про те, що утворення пилу у процесі використання обладнання практично не спостерігається. Робота оператора вакуумного конвеєра не є небезпечною для людини. Навіть при транспортуванні вибухонебезпечних або отруйних речовин оператор залишається в повній безпеці.
  • Гнучкість та ергономічність системи. Використання модульних конвеєрів передбачає те, що за потреби можна без проблем зробити адаптацію інсталяції, збільшити відстань переміщення продуктів, змінити розташування системи тощо.

Функціонування вакуумного конвеєра        

  • Насос вакуумного типу здійснює розрідження стисненого повітря всередині робочої ємності.
  • Після закупорки клапана всередині трубопроводу створюється розрідження, що необхідно для всмоктування сипучого матеріалу.
  • Так як суміш усередині конвеєрного трубопроводу поєднується з повітрям, проводиться її стрімке пересування назовні.

Вакуумні конвеєри – це дуже зручне сучасне обладнання, яке значно спрощує процес транспортування різних сипких матеріалів, а також значно скорочує витрати на організацію даного процесу.

Коментарі

Написать комментарий