Види і особливості захисних окулярів для клінінгу

Переглядів: 113 Коментарі : 0

Головне призначення захисних окулярів для прибирання - це захист зору людини від впливу шкідливих речовин, дрібних частинок, уламків та інших негативних факторів. Якщо залишити очі без захисту, взаємодія зорових органів з парами миючих засобів, пилом тощо може призвести до значного погіршення якості зору.

Різновиди окулярів для прибирання

За конструкцією окуляри для прибирання можуть бути відкритими, закритими, герметичними або подвійними. Найпростіші відкриті моделі мають низький ступінь захисту і можуть запобігти контакту очей зі шкідливими речовинами тільки спереду або збоку. У свою чергу, закриті моделі виробляють якісний захист зорових органів з усіх боків. Моделі, які забезпечують герметизацію очей, є незамінними, коли доводиться працювати з небезпечними рідинами або газами.

За властивостями захисні окуляри поділяються на посилені, зі світлофільтром та металізовані. Посилені моделі забезпечують надійний захист зору у тому випадку, якщо людині доводиться виконувати свої обов'язки в умовах взаємодії з дрібними твердими частинками. Світлофільтр захищає очі від впливу ультрафіолету.

Що стосується металізованих моделей, такі захисні окуляри для прибирання використовуються рідко, але високий рівень захисту від магнітних випромінювань дає змогу захистити очі під час роботи з електричними установками.

Вимоги до якості окулярів для прибирання

Окуляри для прибирання насамперед мають бути міцними та зручними. Щоб купити справді якісний виріб, необхідно звернути увагу на такі критерії:

  • Лінзи простих моделей повинні витримувати удар не менше 0.6 Дж. Що стосується очок посиленого типу, тут кінетична дія може підвищуватися до 1.2 Дж.
  • Підвищена стійкість до утворення подряпин та тріщин. Крім цього, якісні окуляри не повинні запітніти навіть при тривалому використанні.
  • Екологічна чистота. Краще купувати захисні окуляри, які мають сертифікат якості. Це є запорукою того, що ця модель виготовлена ​​з матеріалів, які не несуть небезпеки здоров'ю людини та навколишньому середовищу.
  • Вага захисних окулярів. Засіб для захисту зору під час збирання не повинен заважати роботі. Навіть посилені моделі високої якості мають невелику питому вагу.
  • Зверніть особливу увагу, що окуляри для прибирання повинні щільно прилягати до обличчя і не злітати з голови під час різких поворотів. Це обгрунтовано тим, що під час взаємодії із шкідливими речовинами людина не завжди може собі дозволити зняти рукавички, вимити руки та поправити захисний засіб. При цьому окуляри повинні легко зніматися після закінчення клінінгу.
  • Розмір стекол. Лінзи необхідно вибирати з розрахунку те, що скло не повинно обмежувати вільний огляд.

Захисні окуляри – це незамінна річ у процесі прибирання різних приміщень. Перш, ніж зупинити свій вибір на певній моделі, враховуйте не тільки свої особисті уподобання, але також особливості площі та умови, в яких проводитиметься прибирання.

Пов`язані товари

Коментарі

Написать комментарий