Відмінності промислових пилососів від побутових

Переглядів: 7 Коментарі : 0

Прибирання приміщень - це процес, який є однією з основних складових повсякденного життя кожної людини. Більшість із нас використовують невеликі побутові пилососи, маневреність та компактність яких є пріоритетними якостями. Але крім функціональних "малюків" є ще промислові агрегати, які здатні швидко та якісно прибирати великі виробничі приміщення. Ми про них мало що знаємо, тому що промисловий пилосос в будинку - це щось надзвичайне.

Ключові відмінності побутових та промислових пилососів

Те, чим промисловий пилосос відрізняється від побутового, крім значних габаритів, на перший погляд не завжди можна зрозуміти. Але якщо заглибитися особливо даних типів збиральної техніки, можна виділити такі ключові відмінності:

  • Виконання абсолютно різних завдань. Промисловий пилосос може видаляти тверді відходи та рідини, в той час як невеликий побутовий агрегат використовується виключно для збирання пилу та інших дрібних частинок.
  • Потужність. Цей показник у найпростіших побутових моделей не перевищує 800 Вт. Чим відмінність промислових пилососів? Тим, що потужність двигунів виробничих агрегатів варіює від 1000 Вт.
  • Високий захист корпусу та комплектуючих від ударів. Так як промислові моделі більш схильні до різного роду механічних пошкоджень, ніж побутові пристрої, пилососи, які використовуються в умовах виробництв мають більш стійкий корпус до зовнішніх негативних факторів. Це значно збільшує термін служби цієї техніки.
  • Багатоступінчаста система фільтрації. Виробниче сміття - це не домашній пил. Чим побутовий пилосос відрізняється від професійного – це менш потужний фільтр, який не надає необхідного захисту у виробничих умовах.
  • Розміри шлангу. Так як у виробничих умовах прибирати сміття і стружку доводиться в важкодоступних місцях, шланг професійної техніки повинен бути довгим і гнучким.

Яке сміття можна забрати за допомогою промислового пилососу?

Конструкції промислових пилососів можуть відрізнятися в залежності від того, для прибирання якого сміття призначений агрегат:

  1. Сухий бруд. Для видалення такого сміття підійде майже будь-яка модель виробничих пилососів. Тут важливо виходити з кількості відходів, їх ваги та об'єму.
  2. Вологі чи рідкі відходи. До вибору техніки для вологого прибирання виробничих цехів необхідно підходити з розумінням серйозності питання. Для усунення калюж, харчових відходів та іншого вологого сміття потрібен пилосос із функцією всмоктування рідин. Як правило, такі моделі оснащені спеціальною ємністю із поплавком для визначення ступеня його наповнення.
  3. Пил різного типу та фракції. На відміну від побутових пилососів, виробничі моделі можуть використовуватися для прибирання пластикової, дерев'яної та металевої стружки. Це стосується і тих випадків, коли на одному виробництві використовуються різні матеріали, що веде до утворення комбінованих пилових накопичень.

Промисловий пилосос – що це? По суті - це функціональна техніка, яка відрізняється від побутової габаритами, комплектуючими, посиленим корпусом, потужнішим двигуном, багатоступінчастим фільтром та подовженим шлангом. Ці відмінності можуть змінюватись в залежності від моделі агрегату та його призначення.

При необхідності придбання промислового пилососу можна розглянути асортимент аналогічної техніки, представлений на сайті reway.com.ua. Тут представлений широкий вибір техніки для якісного збирання пилу, рідин, стружки та інших виробничих відходів.

Коментарі

Написать комментарий