Види промислових пилососів

Переглядів: 17 Коментарі : 0

Будь-яка робота на будівельному майданчику або у виробничому приміщенні передбачає утворення великої кількості промислового сміття та пилу. Це не тільки заважає робочому процесу, а й несе загрозу здоров'ю робітників.

Для того щоб усунути сміття у виробничих умовах, часто використовуються промислові пилососи, види яких можуть бути різними. Такі функціональні агрегати можуть не тільки усувати пил та тирсу, але також справлятися з габаритними та важкими фрагментами, як уламки каменів та бетону.

Різновиди промислових пилососів

Професійний промисловий пилосос - це агрегат, який за розмірами та функціоналом значно відрізняється від побутового пристрою. У виробничих умовах найчастіше використовуються такі типи техніки:

Для збору рідин та стружки

Промислові агрегати для збирання рідких відходів та стружки легко експлуатуються у найскладніших умовах. Такі пилососи можуть збирати як стружку великої фракції, так і мастильно-охолодні рідини, олії та воду.

Однофазні

У чому відмінність промислових однофазних пилососів? Насамперед, це те, що такий агрегат може запросто працювати від мережі 200В. Щодо конструктивних особливостей, тут немає значних відмінностей від інших типів прибиральної техніки:

  • Корпус із нержавіючої сталі або сталі зі спеціальним антикорозійним напиленням.
  • Розташування вакуумної турбіни – верхня частина конструкції агрегату.
  • Поліестерний або картриджний фільтр.
  • Отвор для всмоктування відходів.
  • Бак для нагромадження сміття.

Також конструкція однофазного пилососа передбачає спеціальний відсік для зберігання аксесуарів.

Трифазні

На відміну від однофазних пилососів, трифазні промислові агрегати можуть використовуватися у важких експлуатаційних умовах як стаціонарні системи. Робочий ресурс двигуна трифазного пилососа становить близько двадцяти тисяч годин. Система очищення трифазних пилососів передбачає забезпечення високої сили всмоктування. Особливо це стосується дрібнодисперсного пилу та інших дрібних частинок.

Стиснене повітря

Промисловий пилосос для виробничих приміщень, робота якого ґрунтується на стиснутому повітрі – це ідеальний варіант для прибирання тих приміщень, де збирання відходів має проводитися безперервно протягом тривалого періоду часу.

Принцип роботи пневматичного обладнання - якісне захоплення сміття, передача відходів у систему, що фільтрує, осадження гряди і випуск назовні чистого повітря.

Акумуляторне живлення

Не завжди можна підключити до мережі пилосос для промислових приміщень. Агрегати з батарейним живленням у виробничих умовах мають ряд переваг:

  1. Мобільність.
  2. Техніку можна швидко перемістити з однієї частини виробництва в інше.
  3. Висока потужність.
  4. Тривала робота у безперебійному режимі.

Пилососи для харчової та фармакологічної промисловості

Головне завдання агрегатів - якісний збір сухого пилу і твердого сміття. Промислові пилососи для харчової та фармакологічної промисловості мають високий рівень захисту фільтрації. Отже, така техніка може використовуватися для видалення навіть дуже токсичних відходів, які несуть небезпеку для здоров'я та життя людини.

На сайті reway.com.ua представлений широкий вибір промислових пилососів всіх перерахованих типів. Все без винятку обладнання відповідає високим стандартам якості, а також показує відмінні виробничі результати в різних промислових умовах.

Коментарі

Написать комментарий