Які бувають і чим відрізняються різні візки для прибирання?

Переглядів: 87 Коментарі : 0

Всі без винятку торгові, розважальні зони, бізнес-центри та інші внутрішні площі потребують регулярного прибирання. Але робити це набагато простіше, якщо в арсеналі клінера є такий професійний інвентар, як візки.

Види та конструктивні особливості збиральних візків

Залежно від того, для якої мети необхідний інвентар для прибирання, візки можна розділити на наступні категорії:

  • Одновідерні. Невеликі конструкції не надто місткі і можуть використовуватися тільки для прибирання невеликих площ.
  • Двовідерні. Зручність таких візків полягає в тому, що людині не доводиться часто міняти рідину в одному контейнері. Крім цього, в одне відро можна налити миючий засіб, а в інше чисту воду.
  • Сервісні. Конструкції таких професійних гаджетів включають різноманітні полички, кишені, кріплення, ящики та інші додаткові елементи.

У більшості випадків стандартні прибиральні візки складаються з наступних деталей:

  • Рама. Металевий каркас оснащений ручкою, що регулюється по висоті. Завдяки рухливості конструкції візок для збирання дуже просто змінює напрямок руху.
  • Поворотні коліщатка.
  • Основне відро та додаткові контейнери. Найчастіше збиральні конструкції включають одне або два відра. Крім цього, професійні моделі мають спеціальний механізм для віджимання мопів.
  • Додаткові підставки та інші елементи.

Переваги використання прибиральних візків

Насамперед прибиральні візки купуються для прибирання приміщень, так як це функціональне обладнання значно спрощує та прискорює процес прибирання.

При необхідності набір лотків і додаткових відсіків може бути різним. Модульні конструкції візків комплектуються в залежності від переваг клінінгіста, величини площі, що очищається і так далі.

Використання збиральних візків

  • Сухий клінінг. За допомогою візка з одним або двома відрами досить просто збирати побутові відходи. Для зручності користувача рама доповнюється мішечками, совками, мітлами та іншими елементами, необхідними для збору сміття.
  • Вологе прибирання. Такі візки включають ємності для рідин і спеціальні відсіки для віджиму зайвої вологи. Візки для вологого прибирання є універсальними і можуть використовуватися як у домашніх умовах, так і в приміщеннях з великою площею.
  • Сервіс-візки. Конструктивні особливості даних гаджетів полягають у тому, що такі візки можуть використовуватися не тільки для збирання, але також і для збирання посуду, розвезення постільної білизни тощо.

Завдяки ергономічності всіх складових візка прибиральник не контактує з брудними рідинами. Іншими словами, руки людини в процесі збирання приміщення залишаються чистими. Крім цього, розмір візка настільки компактний, що його без проблем можна перевозити в кабіні пасажирського ліфта.

Коментарі

Написать комментарий