Як і де використовуються промислові пилососи?

Переглядів: 62 Коментарі : 0

Пилососи промислового призначення - це техніка, яка використовується для прибирання будівельних відходів, стружки, цементної крихти, гранул, рідин, хімікатів, а також вибухонебезпечних речовин. Ця техніка є просто незамінною в процесі прибирання виробничих цехів, залів і підсобних приміщень супермаркетів, будівельних майданчиків, салонів краси і так далі. Іншими словами, промислові пилососи - це техніка, яка легко справляється з поставленими завданнями там, де побутовий пилосос не показує очікуваних результатів.

Особливості використання промислових пилососів

Техніка промислового призначення відрізняється від побутової наступними параметрами:

  • Потужність. Перші приблизно в п'ять разів потужніше за другі.
  • Об'єм бака для сміття. Згідно з технічними характеристиками, побутові моделі включають баки від 7.5 л до 120 л.
  • Довжина шлангу. Так як промислова техніка має значні габарити, її переміщення не завжди зручне. Отже, шланг промислового пилососа має бути довгим та гнучким.
  • Кількість змінних насадок.

У промисловості професійна вакуумна техніка використовується для таких робіт, як штроблення, деревообробка, шліфування, будівельні та оздоблювальні роботи.

Як вибрати промисловий пилосос?

Порівняно з численними методами прибирання виробничого сміття, промислові пилососи показують найвищі результати. При виборі спеціалізованої техніки перш за все необхідно визначитися, де і за яких умов вона використовуватиметься. Наприклад, для сухого прибирання відходів виробництва за помірних обсягів буде достатньо однофазного пилососа. Такі агрегати є компактними, але й потужність їх значно менша, ніж у більш громіздких моделей.

Якщо вакуумна техніка вибирається для збирання таких рідин, як олія або холодоагент, рекомендується розглянути моделі зі змінними картриджами. Що стосується збирання хіміко-фармацевтичних приміщень, тут вибір промислового пилососа необхідно проводити виключно відповідно до встановленої сертифікації.

Окрім перелічених параметрів, до того, як купити промисловий пилосос, зверніть увагу на буквене позначення техніки:

  • L – крейда, гіпс, вапно.
  • М – великий бетонний та деревний пил.
  • Н – високий клас потужності. Канцерогенний азбестовий пил.
  • ATEX – вибухонебезпечна тирса та стружка.

Використання промислової вакуумної техніки дозволяє постійно підтримувати робоче місце в порядку. На багато вигідніше купувати професійні пилососи, які можуть використовуватися як для сухого, так і для вологого збирання.

На сайті компанії ReWay представлені моделі вакуумної техніки, що відрізняються високою продуктивністю, відмінними технічними показниками, а також необмеженою зручністю використання.

Коментарі

Написать комментарий