Cart

Як дезінфікувати совки та мопи наприкінці робочого дня?

Переглядів: 1588 Коментарі : 0

Дезінфекція прибирального інвентарю - це обов'язковий захід у всіх закладах громадського харчування, медичних установах, косметичних салонах та інших місцях скупчення великої кількості людей. Збиральним інструментом вважаються відра, совки, швабри, мопи, віники, візки та інші аксесуари. Крім цього, серветки, які використовуються для миття підлоги, стін, санвузлів, меблів та столів повинні зберігатися окремо один від одного.

Які вимоги висуваються до дезінфікуючих засобів?

Для того, щоб мопи та інший інвентар для прибирання залишалися чистими, після кожного прибирання необхідно проводити їх обробку спеціально призначеними засобами. Для цього на відповідних об'єктах створюється запас дезінфекторів, які мають відповідні сертифікати та не завдають шкоди здоров'ю людини.

Як правильно дезінфікувати мопи?

 • Прибиральний інвентар замочують у відрі або іншій ємності з попередньо підготовленим засобом для дезінфекції.
 • Час замочування визначається відповідно до інструкції. Після обробки моп необхідно витягти з розчину, промити під проточною водою та висушити.
 • Чисті сухі мопи кладуться у контейнер, який має маркування відповідно до призначення інвентарю.
 • Ємкості з прибиральним інвентарем повинні зберігатися в санітарних приміщеннях.
 • Дезінфекцію мопів рекомендується проводити з використанням засобів індивідуального захисту. Після санобробки необхідно зняти одяг та вимити руки.

  Що стосується тримачів мопів, їх також необхідно ополіскувати або протирати дезінфекторами. Відра в яких розчин розводиться заборонено під час сушіння вставляти один в одного.

  Мопи, які використовуються для прибирання санвузлів повинні бути відокремлені від мопів, призначених для миття підлог у робочих кабінетах, чистих приміщеннях, лікарняних палатах та коридорах, перукарських залах та інших приміщеннях. Якщо говорити про ганчірки, серветки для протирання дверних ручок, медичного обладнання та інших поверхонь, такі уборочні матеріали після дезінфекції краще зберігати в чистих герметичних контейнерах.

  Як продовжити робочий ресурс мопів для прибирання?

  • Перед пранням моп необхідно витрусити та почистити щіткою від пилу та бруду.
  • Використання холодного відбілювання. Якщо потрібна дезінфекція, краще вибирати для прибирання мопи з відповідного матеріалу, який не пошкодиться від взаємодії з агресивними речовинами.
  • Мопи з мікроволокна не рекомендується прати у пральній машині разом із матеріалами іншого походження. Дрібні ворсинки проникають між мікроволокнами мопів, що погіршує їх поглинаючі властивості.

  Компанія ReWay пропонує тільки високоякісну продукцію, яка якісно виконуватиме свої функції протягом тривалого проміжку часу.

  Пов`язані товари

  Коментарі

  Написать комментарий