Як підготувати робоче приміщення у чистих зонах?

Переглядів: 81 Коментарі : 0

Чисті зони потребують регулярного прибирання, оскільки це невід'ємний процес для виконання належних функцій. Завдяки проведенню прибирання забезпечується стерильність всіх поверхонь та обладнання, що застосовується в роботі. При цьому рутинні процеси видалення забруднень та підтримання чистоти можна суттєво полегшити.

Найбільш чистими зонами є ті, в яких відбувається зведений до мінімуму рух персоналу та різних матеріалів. Найчастіше саме з них починають процес очищення. Інвентар для прибирання одноманітний і є швабри, мопи і серветки для протирання. Вони відрізняються від звичайних матеріалів тим, що мають сертифікати, необхідні для підтвердження кількості частинок, що випускаються. Також вони придатні для обробки та автоматичного клавування.

Особливості швабр для чистих зон

Спеціальні швабри мають особливу будову, що передбачає закріплення мопа. Щоб полегшити процес, що очищає, у матеріалі відсутні різноманітні деталі, що мають складну, хитромудру форму. Всі частини конструкції відрізняються простотою та ергономічністю. Зручності також сприяють телескопічні ручки у швабрі.

Як вибрати мопи для чистих зон?

Найчастіше вибір мопів полягає в особистих уподобаннях, і навіть бюджеті, виділеному придбання продукції. Товар може як одноразовим, і багаторазовим. Більше того, деякі моделі змочують спеціальними засобами дезинфекції. Незважаючи на те, що останній варіант відрізняється найвищою вартістю. Він забезпечує повну відповідність вимогам, які прописані у нормативних документах. Такі вироби також запобігають контакту, який відбувається між оператором та мопом, та застосування відер.

Вибираючи користь мопів, придатних для багаторазового використання, необхідно враховувати побоювання, що виражаються в наступному:

  • збереження корисних якостей товару після очищення чи прання. У процесі прання та експлуатації волокна матеріалу схильні до зношування. Це сприяє небажаному збільшенню кількості часток мопу. Крім цього, слід брати до уваги, що зношений виріб ризикує стати сприятливим джерелом мікроскопічних біологічних забруднень у разі недостатньо ретельної обробки або недостатньої стерилізації;
  • витрати на прання. Зміст валідованої пральні стає обов'язковою умовою для використання багаторазових мопів. У процесі обробки відбувається як попереднє, так і основне прання, полоскання, етап перевірки, упаковка, стерилізація, а також маркування у разі потреби. Приміщення, де виконуються ці процеси, має бути стерильно чистим.

Особливості серветок для прибирання

Призначені для прибирання серветки є найширшим класом з усіх витратних матеріалів. Це відбувається через безліч вимог, що висуваються до цього товару. Вони пов'язані з типом поверхні, класом приміщення, завданням та об'ємом рідини, який поглинається у процесі прибирання.

Пов`язані товари

Коментарі

Написать комментарий