Cart

Як вибрати захисні окуляри?

Переглядів: 627 Коментарі : 0

При виконанні деяких видів робіт зорові органи потребують додаткового захисту. Саме слизова оболонка очей першої страждає від хімічної, парової, механічної та інших впливів.

Захисні окуляри – це засіб індивідуального захисту, який необхідно вибирати відповідно до типу виконуваних робіт, конструктивних особливостей, особистих уподобань людини та інших важливих критеріїв.

Які роботи передбачають використання захисних окулярів?

У домашніх умовах захисні оптичні засоби широко використовуються для реставрації покриття для підлоги, вирівнювання стель і стін, заточування інструментів і так далі. Крім цього, окуляри з регульованими дужками будуть не зайвими в процесі:

Обрізки дерев у саду.

  • Обприскування бадилля коренеплодів.
  • Будівництва або ремонту будівель та споруд.
  • Прибирання приміщень.
  • Активний відпочинок.
  • Особливо це стосується риболовлі, коли існує ризик пошкодження зорових органів вудками або іншими гострими предметами.
  • Критерії вибору захисних окулярів

    При виборі оптичних захисних виробів насамперед необхідно звертати увагу на стійкість лінз до подряпин і ударів. Крім цього, не варто залишати поза увагою такі показники:

  • Виконання. Захисні окуляри можуть бути відкритими або закритими. Відкриті моделі фіксуються на переніссі. Щодо закритих моделей, такі окуляри щільно прилягають до шкіри обличчя, трохи обмежуючи видимість робочої зони.
  • Вентиляційні отвори. При прямій вентиляції потік повітря залишається постійним. Що стосується непрямої вентиляції, лінзи таких захисних окулярів дуже швидко пітніють, роблячи видимість об'єктів недостатньою. Однак, якщо необхідно забезпечити захист зорових органів під час обробки металу, кращий варіант, ніж окуляри з непрямою вентиляцією не знайти.
  • Оправи. Найчастіше рамка окулярів виготовляється з полімерного матеріалу, який відрізняється м'якістю всередині та жорсткістю зовні. Більш дорогі моделі включають поєднання нейлону і мікропористої гуми. Обидва варіанти мають незначні відмінності. Головне – звернути увагу на відповідність розміру оправи ширині обличчя. При неправильному співвідношенні оправа чинитиме тиск на область скронь, що може стати причиною головного болю.
  • Матеріал лінз. Незважаючи на те, що пластик відмінно протистоїть ударам і є легшим, скло набагато краще пропускає світлові потоки. Якщо необхідно вибрати оптичні захисні засоби для тривалої роботи на вулиці, краще розглянути затінене скло, яке забезпечує очам більший комфорт і не викликає напруження зору.
  • Крім цих параметрів, при виборі очок необхідно враховувати жорсткість носового упору. Чим м'якша ця частина конструкції, тим зручніше працюватиме з використанням цього захисного елемента.

    Коментарі

    Написать комментарий