Cart

Які бувають серветки для професійного клінінгу?

Переглядів: 592 Коментарі : 0

У сучасному світі клінінгу серветки стали справжнісіньким синонімом як сухого, так і вологого прибирання. Дуже складно уявити видалення пилу та миття поверхонь без цього корисного аксесуара. Серветки використовуються для очищення дзеркал, столів, дверних та віконних ручок, меблів тощо.

Серветки з мікрофібри – ідеальні засоби для прибирання

Пористі мікроволокна мають властивість захоплювати дрібні частинки та утримувати їх усередині. Також важливо відзначити, що під час прання залишки бруду дуже швидко вимиваються з пір мікрофібри. Ця особлива властивість значно подовжує термін використання матеріалу, а також робить його на 100% універсальним.

Що стосується поверхонь, які можуть очищатися за допомогою серветок з мікрофібри, це дзеркала, поліровані меблі, шибки, камінь, дерев'яні елементи та багато іншого. Цей матеріал підходить як для вологого, так і для сухого збирання.

Замша – вірний помічник професійних клінерів

Такий матеріал, як штучна замша є універсальним і практично нічим не поступається мікрофібрі. Найчастіше замша використовується під час миття автомобільних салонів. Отже, серветки з цього матеріалу обов'язково повинні бути присутніми в арсеналі кожного автолюбителя.

Штучна замша використовується для видалення пилу та бруду з таких поверхонь, як пластик, дерево, скло, метал та інші. М'які відрізи тканини не залишають розводів. Що стосується побутового використання, замшеві серветки можуть застосовуватися під час прибирання для протирання меблів, полірування, вікон, техніки, хромованих елементів та багатьох інших поверхонь.

Натуральний льон та бавовна: якісне прибирання всього будинку

Натуральні матеріали використовувалися під час виробництва побутового текстилю ще з давніх-давен. Так як льон і бавовна мають високі вологоубираючі властивості, ці тканини є універсальними і найбільше підходять для вологого прибирання. Найчастіше серветки з цих матеріалів застосовуються для швидкого та ефективного миття підлогових покриттів.

Як льон, і бавовна мають пористе, але дуже щільне волокно. Завдяки цьому матеріал чудово вбирає вологу, захоплює дрібні частинки пилу та бруду, а також не залишає на поверхні розлучень.

Властивості льону та бавовни:

  • гігроскопічність; 
  • гіпоалергенність; 
  • просте очищення; 
  • тривалий термін використання; 
  • міцність.

Якщо говорить про сухе прибирання, натуральні тканини можуть використовуватися для протирання меблів та скла. Однак, варто відзначити, що сухий матеріал не затримує пил. Отже, лляні та бавовняні серветки при такому застосуванні значно поступаються своїм аналогам з мікрофібри та замші.

Замовити професійні серветки можна на сайті компанії ReWay. Тут увазі покупців представлений широкий асортимент матеріалів для прибирання, які мають усі необхідні сертифікати відповідності.

Коментарі

Написать комментарий