Cart

Промислові пилососи для прибирання - найкраще рішення для виробничого процесу

Переглядів: 129 Коментарі : 0

Прибирання промислової будівлі завжди було і залишається одним з найскладніших видів клінінгу, оскільки необхідно не просто очистити поверхню від бруду, а й залишити приміщення абсолютно чистим, без пилу, опадів, забруднення повітря. І технології клінінгового обладнання розвиваються з кожним роком. Зараз за допомогою зручних промислових пилососів можна в кілька разів підвищити швидкість, якість та ефективність прибирання. Промисловий пилосос - це професійне прибиральне обладнання, яке ідеально підходить для виробничих процесів, клінінгу великих промислових будівель. Чому в індустрії виробництва важливо використовувати спеціалізовану техніку для прибирання? У чому основні переваги промислових пилососів?

Що таке промислові пилососи?

Раніше ми розповідали про те, в чому відмінності промислових пилососів від побутових, але якщо коротко, то ця техніка має набагато більшу потужність, унікальні системи фільтрації бруду і повітря всередині (що не дає змоги повітрю з дрібними частинками пилу потрапити назовні), а також працює з різними видами забруднень. Пилосос швидко всмоктує як тверді, так і рідкі відходи, металеві частинки, які можуть бути небезпечними для співробітників, токсичну продукцію та інші матеріали. Крім того, промисловий пилосос здатний прибирати навіть важкодоступні місця, на відміну від побутових аналогів.

Навіщо для промислової індустрії спеціальне клінінгове обладнання?

Слід розуміти, що навіть професійне ручне прибирання не справляється із забрудненнями повністю. У промислових будівлях, на виробничих цехах, особливо якщо це харчова або фармакологічна промисловість, є особливі вимоги до якості прибирання. Ці стандарти найчастіше прописані в законах, оскільки необхідно захистити процес виробництва, уникнути забруднень продукції та захистити персонал. Тому наявність спеціальної клінінгової техніки обов'язкова, і якісний промисловий пилосос відмінно впорається з будь-якими завданнями з прибирання. Серед його переваг можна відзначити різні чинники.

Підвищена ефективність прибирання

Зазвичай при ручному клінінгу не можна гарантувати якість роботи. А ось за допомогою ефективного промислового пилососа можна бути впевненими в тому, що поверхня тепер абсолютно чиста. За лічені хвилини фахівець очистить будь-яку площу, включно з місцями, куди звичайне прибиральне обладнання не дістане.

Економія коштів на додаткові витрати

Щоб очистити підлогу від рідких забруднень (навіть якщо це звичайні залишкові продукти на виробництві, а не токсичні речовини), необхідно використовувати кілька додаткових аксесуарів. Сюди входять губки, серветки, мийні засоби, ємності для рідини та інше. А промисловий пилосос справляється з таким завданням набагато швидше, і не вимагає додаткових витрат. Крім того, обладнання має помірну витрату енергії, а звичайний термін експлуатації становить від кількох років, тому купівля сучасного пристрою буде хорошою інвестицією.

Оптимізація часу і сил персоналу

Ще один фактор, який робить промисловий пилосос незамінним для виробничого цеху - це те, що з його допомогою професійний клінінг тепер не займає багато часу. Можна оптимізувати роботу співробітників з прибирання так, щоб мінімізувати простої приміщень і прискорити процес очищення.

Промислові пилососи RGS - сучасне вирішення питання прибирання

Ще більше підвищити ефективність і якість клінінгу можна, якщо вибрати професійне брендове обладнання від компанії RGS. Цей виробник вважається еталоном промислової техніки у світі, а пристрої RGS Vacuum Systems - ідеальними для виробничих (промислових) ліній і приміщення. Купити високоякісну техніку для клінінгу можна в нашому інтернет-магазині ReWay. Ми пропонуємо найкращу продукцію, є офіційними дистриб'юторами брендової техніки RGS Vacuum Systems в Україні, і готові надати вигідні умови замовлення, доставки та оплати.

Коментарі

Написать комментарий